Příspěvky uživatele - 91.196

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak z odkopku vypěstovat strom, 10.8.2023
Taky to nemusí být odkopek-výhon z kořene, ale samostatná dřevina z pecky-to lze zjistit na místě. SPCH.
Borůvky chřadnou, 10.8.2023
Pěstování borůvek v nádobách je náročnější jak pro člověka, tak, pro rostliny. Nejen Vaše zatím poslední věta je toho důkazem. Já jsem asi před šesti lety tu námahu a čas výkopu jámy obětoval, ničím jsem ji neizoloval, jen každý rok asi 20cm po... celý příspěvek >
Borůvky chřadnou, 9.8.2023
Líbí se mi toto vlákno, oceňuju zapálení paní Vlaďky, jen bych byl rád, kdyby chtěla-mohla-uvedla, jestli své nádoby s řešenými rostlinami může dát na trávník, volnou půdu bez podmisek, jestli uvažuje o větších-objemnějších nádobách? Dle mě by bylo... celý příspěvek >
Počasí, 7.8.2023
Já obrovskou-dýchá se mi výrazně lépe, zalévat nemusím-šetří mi to čas, klouby, především dřeviny pookřejí, využijí i dříve poskytnutá hnojiva. Že to nese riziko houbových chorob, tlaku slimáků je jasné-můžeme se zdokonalovat v řešení těchto obtíží,... celý příspěvek >
Počasí, 4.8.2023
Plachta jachty se obrátila, Měsíček přitáhl vodu-jsem rád, že jsem stihnul vykopat brambory a půdu po nich srovnat-protože jinak potřebná vláha, která spadne o víkendu by mi to jen tak neumožnila a zemáčky by se nejspíš změnily na srajdu! Počasí na... celý příspěvek >
Sunhaven, 3.8.2023
Sunku jsem vloni na jaře zasadil u spolužačky ze střední-kdeže to školní tisíciletí je? Letos se rozjela-holka mi hlásí 1,8m nového býlí-tedy na té broskvičce-stromku. Já jsem-i přes potlučení velkými kroupami spokojen s Modřinkou-plody velké,... celý příspěvek >
Borůvky chřadnou, 2.8.2023
Zadavatelko, obhajujete malou pěstební nádobu-to platí u rostlin zdobných listem a květem, požadavky dřeviny, která navíc dává plody, průběžně chystá výhony coby následovníky odplozených jsou větší. V objemnějším prostoru pro kořeny tato pružněji,... celý příspěvek >
Prosím název plevele, 1.8.2023
Kouli hladím křišťálovou, vidím zeleň košťálovou-pokud Vám tak velmi vadí, plečka plevel mimo řadí! SPCH
Počasí, 1.8.2023
V srpnu voda staletá sýpky hladem vymetá-ještě nám přijde vhod zrno z oblastí, ze kterých nás Slunce budí!? Produkty z mandlí jsem draze koupil v Hustopečích na slavnostech a u nás v Chropyni lehce pozbyl. Ale je to mňamka, to nemůžu říct...Dnes... celý příspěvek >
Výrůstky jabloně, 1.8.2023
Zadavatel má zájem o konkrétní strom či alespoň o ovoce z téhož, třebas na mladou podnož naštěpené. Takže mudrovat může, občas to snad dělá každý. Já takové výhony vnímám jako indikátor, pokud nejsou znehodnoceny mšicemi, padlím a nepřekážejí nutnému... celý příspěvek >
Počasí, 1.8.2023
Po zmlácení pšenky, žita hrdla svlaží chmel, bosou nohou po strništi běžet zas bych chtěl. Pustit z hlavy bolest světa, zkoumat křídla vážky, nemuset tak často řešit s těmi b.bci srážky-zase přijdou, ty ve formě zahradnického deště vítám. Pod vlivem... celý příspěvek >
Výrůstky jabloně, 1.8.2023
Zadavatel slíbil přidat fotky, já na této první vidím místo roubování -vlevo šikmá stříška, vpravo sud-nad nasazením pravého výhonu-kmen dole, jeho povrchová kůra se mírně stáčí, kdežto naštěpená část má borku rovnou, celkové těleso kmene se směrem... celý příspěvek >
Tlustice - skrny na listech, 1.8.2023
Bohužel je k dispozici pouze jedna fotka, která ukazuje jen kousek řešené rostliny a jejího květníku! Mladé lístky těsně nad půdou svědčí o chuti organismu žít, tak to Člověče, prosím pěkně, neprokoučujte, SPCH.
Tlustice - skrny na listech, 31.7.2023
Ztrácím vlas a má kočka chlup, rostliny zase listy-ani ty na tlustici nemají před sebou nekonečný život, to, co vidím na fotce mě neděsí, pro pěknější podívání bych ten nejspodnější léstek odštípl a příliš se nestresoval, SPCH.
Borůvky chřadnou, 31.7.2023
Poskytl bych jí asi 2krát větší nádobu. SPCH
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika