Příspěvky uživatele - 91.196

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Počasí, 8.11.2023
Po požití podpůrných léčebných prostředků jsem se dnes dopoledne vylákán slunečným počasím asi hodinu potácel po zahradě, z kůlny posbíral lahve s tekutými hnojivy a jiné drobnosti jimž by budoucí mrazy neprospěly, z pod přístřešku zavadající mečíky... celý příspěvek >
Pink Lady, 8.11.2023
, snad kvůli nástupu kovidu mám oční mámení-Vaše nádherné plody vidím ve 3d a snažím se alespoň jeden uloupit! SPCH
Počasí, 7.11.2023
Kýchla Hvězda naše jasná, Aurora z toho krásná. Zda to něco pro nás značí, kam jde Člověk, Lidstvo kráčí?... SPCH
Dobrý rok pro Stanley, 4.11.2023
, jednou se vnouček ptal dědy: Jakto, že je slivovice bez barvy, když jsou švestky modré? a děda odpověděl: No, to je proto, že se ta modrá vrací na Nebe!, SPCH.
Ako upravit pozemok plny kamenov, 3.11.2023
Záleží i na velikosti pozemku, silách majitele, jeho schopnosti získat pracovníka-y, kteří mohou půdu překátrovat. Oddělený kámen má různá vhodná využití, SPCH.
Počasí, 2.11.2023
Jedna pro dnešek: Asi vítr, né?, aneb nejen S čerty nejsou žerty, SPCH.
Pěstování ozimé zeleniny, 1.11.2023
Milan HP:, štempl, parafa SPCH!
Počasí, 30.10.2023
U nás se jí husa, v USA si daj krocana, zapějí si hosana, SPCH.
Vyber a umiestnenie jabloni (a dalsich) - zacinajuci zahradkari, 25.10.2023
Rozdíly v péči jistě jsou, v závislosti na typu stromku, jeho podnoži jde především v dalších létech o to, že některé vyžadují oporu-kůl celoiživotně, jiné lépe v půdě kotví a sbírají vodu se živinami šířeji a hlouběji, těm s malým koř. systémem... celý příspěvek >
Počasí, 23.10.2023
Mlha by mně nevadila, kdyby si kolegové za volantem vzpomněli na pravidlo Vidět a být viděn! Že se dostaví ochlazení napovídá shlukování slunéček-nevím co se jim tak moc líbí na mém krku, dorůstající Měsíc tlačí k zemi deštík. Holt je tady podzim...... celý příspěvek >
Poškozený stromek - má šanci?, 22.10.2023
Já mám zkušenost, že asi jeden stromek z pětadvaceti reaguje nekrozou v místě zatření, stejný počet překotným hojením-po nějakém čase to vypadá, jako když kypí hrnec s horkým mlékem-u mladého stromku v prvním případě může dojít k jeho uhynutí, starší... celý příspěvek >
Dozrleli jablone 🍎, 13.10.2023
Nabídnout jim pivní pasti, pak na jabka hmyzák mastí. Studená fronta snad s Vašimi potížemi pomůže, SPCH.
Keříkové zelené fazolky, 12.10.2023
-tady je Svět ještě v pořádku, SPCH.
Přesazení živého plotu, 11.10.2023
Taky se nemusí přesazovat komplet celý porost, ten stávající může mít i vitálnější části, které na novém místě rychle splní svou funkci-snad nám zadavatel pískne, o jaký druh konkrétně jde.Třeba je motivace zachovat současné rostliny navázána na... celý příspěvek >
Přesazení živého plotu, 11.10.2023
Myslím, že přežije-otázka je, jak dlouho. S kvalitou díla roste Naděje na dobrý výsledek. Počítejte s horší estetikou v několika následujících letech, s vyššími nároky na následnou péči, SPCH.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika