Příspěvky uživatele - 91.196

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Poškození kanadské boruvky, 27.8.2023
Můj názor je, že to není nesmysl, nic počítat nemíním-úkolujte si sebe. Dle pěstitele konkrétních borůvek mají tyto Slunce odpoledne, velké množství rozehřátých kamenů okolo nich se nutně musí projevit-nejspíš v neprospěch rostlin, SPCH.
Poškození kanadské boruvky, 27.8.2023
Ty kameny jsou pěkné, ale pro Vaši borůvku vražedné-hřejí dlouho do noci oblast kořenů, SPCH.
Švestky 2023, 23.8.2023
Funguje i švestkový kompot-fakt! Mj. jako oční gymnastika, SPCH.
Je dýně jedlá když je napadená plísní?, 23.8.2023
Padlí-plíseň-houba. To je téměř každoroční záležitost, za desítky roků mého pěstování a konzumu výpěstků z podobně zasažených porostů se nám nic nedobrého nestalo. Nejvíc zasažené listy průběžně ustříhávám -nechám asi 2 cm řapík, nezasažené, mladé... celý příspěvek >
Trsy plesnivých a hnijících plodů, 22.8.2023
Monilie, SPCH.
Bobkovišeň - okousané pokroucené listy, 18.8.2023
Zahnívání kořenů-mokro, horko, SPCH.
Pavučinky na kávovníku, 18.8.2023
Recidiva, SPCH.
Houby, 18.8.2023
Prošel jsem se naším habřó a tam bída s nouzí-pár babek, jeden kozák, cosi masáků. Všechny ožraný od rezatých slimošů! Letos se to asi v dobré neobrátí, to by muselo opět bohatě a brzo zapršet, SPCH.
Pavučinky na kávovníku, 18.8.2023
-za ulovil dosaďte, prosím uspěl, SPCH.
Pavučinky na kávovníku, 18.8.2023
Bílá pavučina je na prvním snímku-na tom obráceném velkém listu s dírou. Je docela možné, že pavouk s lovem žír provádějící housenky ulovil. Stejně tak se mohl pást nějaký plž..., SPCH.
Hnědnutí jehličí borovice, 16.8.2023
Ta tmavá nádoba se od SLUNCE dost hřeje a pak dřevině zle je, SPCH.
Nesnasi, 15.8.2023
No, jestli to není kohout sám-a protože sám, tak nekokrhá, páč nemá k sobě slepičky, které by ráno budil, SPCH.
Borůvky chřadnou, 13.8.2023
Když mě šálí zrak strčím prst svůj do prsti- rozum z toho vyzjistí, zda je třeba líti aby potom plod či list-až pak jsem si téměř jist. Komupak se ekluje z vlastních oudů sonda, špejli, sirku užije-radí Přemků Tonda. Pro pěknou neděli s úsměvem,... celý příspěvek >
Borůvky chřadnou, 12.8.2023
Vědět nemusím, já rozporuju Vaše lpění na podmiskách a zároveň nerozumím ´, kde berete jistotu, že kořeny Vašich klepírujících borůvek jsou ok? Nedočetl jsem se, jestli je nad Vašimi rostlinami střecha, pokud ne, jestli jste poblíž v případě... celý příspěvek >
Borůvky chřadnou, 11.8.2023
...a tak jsme se pěkně vrátili k MÉ motivaci o přesazení a dokonce propláchnutí kořenů+ jejich revizi jako MIMOŘÁDNÉMU opatření v tomto konkrétním případě-žádný plezír, nýbrž opravdový zájem tazatelce pomoci s jejími rostlinami-byť by to mohlo... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika