Příspěvky uživatele - 26.152

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Těchobuzická, 17.9.2018
Potvrzuji. Letos bohatá úroda kvalitních, chutných plodů.
Gloster, 12.9.2018
Díky záměně roubů mám místo Goldstaru právě Gloster. Stromek letos bez strupovitosti, plody velké. Ale bude přeroubován. Každopádně když se Gloster povede - je dobře vyzrálý - tak je chuťově velmi dobrý.
Jaká je Rajka, 6.9.2018
Na Rajce A2 nemám, Rajku mám na A2. Rajka na ní roste bujně, což se čekalo. Letos, jako snad jediná odrůda, má malé plody - velikosti tak z. ryngle.
Nashi, Hosui, Kumoi, 5.9.2018
Asijky beru jako "něco jinýho", jiný druh, neporovnávám s klasickými hruškami. Pane Hasmane, jakou hmotnost mají Vaše Hosui? Zvážil jsem 10 plodů a v průměru mají nějakých 90 g/plod - takže také žádní obři. Nevím, jaké velikosti plody Hosui u nás... celý příspěvek >
Florina, 4.9.2018
Melrose?
Jabloň Mivibe - zkušenosti, 31.8.2018 Obsahuje fotku
Minulý týden jsem sklidil plody domělé odrůdy Mivibe. Mivibe to s velkou pravděpodobností není, ale velice dobrá chuť, ve které je cítit McIntosh mně udělala radost, tak odrůdu ponechávám. Teď ještě zjistit, co je zač.
Vienská - kráľovna hrušiek. Naozaj?, 29.8.2018
Pane Miloši, už Vienskou sklízíte? Já jsem začal o víkendu - neznámou odrůdu, která je s velkou pravděpodobností Vienská. Ale ještě bude chtít chvíli odležet.
Meruňka z pecky, 27.8.2018
U jabloní se uvádí, že pouze jeden semenáč ze 40 tisíc se nakonec prosadí jako nová odrůda. Jinak dnes, na základě molekulárních markerů, se dají už z osiva odstranit ta semena, která nesou v sobě např. nežádoucí barvu nebo jiný znak/vlastnost,... celý příspěvek >
Williamsova - ten pravý požitek pro chuťové buňky, 21.8.2018 Obsahuje fotku
Nedalo mi to a utrhl jsem tady za jednou obcí pár plodů - ze čtyř stromků.
Zelená renklóda?, 21.8.2018 Obsahuje fotku
Tady pár plodů ZR z let minulých i z letoška - vše z jednoho stromu.
Aké má plody podpník St. Julien, 19.8.2018 Obsahuje fotku
Tak tohle je zralý plod St. Julien A - původem z VŠÚO Holovousy. Zelený, velikosti třešně, chuti podprůměrné ryngle.
Přiznejte letos pravdu s výnosem a odolností odrůd, 17.8.2018
A nechcete ji raději silněji zmladit, namísto vykopání?
Kam kráčí zahrádkář?, 14.8.2018
Po odborné stránce je velmi dobrý časopis Zahradnictví, byť ovocnářství je v něm jen jednou z více rubrik.
Následky teplého počasí, 12.8.2018
Bohužel horkem a hlavně nemožností zálivky uhynuly stromky z jarního roubování a usychají i ty z podzimní výsadby.
Slivoň uvnitř plodu hnědne, 4.8.2018 Obsahuje fotku
Jestli to hnědne od pecky, tak je to horkem. Podobně se to vyskytlo u Althanovy r. v roce 2015, viz foto.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika