Příspěvky uživatele - 26.152

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ostružiník - Dirksen a Navaho, stříhání, 9.3.2019
Kde jste kupoval Navaho? Já ho před lety objednával, a to co přišlo, Navaho rozhodně nebylo.
Odrůda Admiral, 1.3.2019
Počkejte, až se dostane ke komentáři Mr. Hyde...
Zmrzlé květní pupeny meruněk, 25.2.2019
Tady se už 14 dní sype hlavně Bergeron.
Roubování, 22.2.2019 Obsahuje fotku
Před lety jsem přeroubovával starý strom odrůdy Vilémovo a zatím vše brz problémů.
Zmlazení Charneuxské hrušně, 18.2.2019
Myslím, že mírný postupný řez by se dal u tohoto stromu použít.
Kadeřavost - jaký postřik je nejúčinější?, 17.2.2019
Tady lísky už práší, ale pupeny jsou v klidu. Horší je to s meruňkama - hodně růžové nebo se sypou.
Má smysl zachovat poškozený stromek slivoně?, 10.2.2019
Vzal bych roub, vhodnou podnož a \"udělal\" nový stromek (tedy v případě, že to není nějaká houbovka nebo bakterióza, která by se roubem přenesla, ale snad ne). Tento původní stromek bych ponechal. Vykopat ho případně můžete kdykoliv.
Benedicte, 25.1.2019 Obsahuje fotku
Lunu mám také jen mladý stromek. Bohužel porovnání odolnosti proti kadeřavosti posoudit nemohu, protože obě odrůdy proti této chorobě ošetřuji, ale když jsem navštěvoval starý sad, kde Luna rostla, tak si nepamatuju, že bych zaznamenal nějaké větší... celý příspěvek >
Opál, 23.1.2019
Je to opravdu chuťovka, také si jí teď užívám. Zajímala by mě kvalita plodů Opálu někde v nížině a ve vyšší nadmořské výšce, jestli je to odrůda spíše do tepla (uvádí se požadavky na úrovni GD) nebo dokáže bez významnější ztráty kvality ustát třeba... celý příspěvek >
Herman, 13.1.2019 Obsahuje fotku
Souhlas, Petře. To kouzlo prvních švestek...
Jabloň Mivibe - zkušenosti, 12.1.2019
Děkuji vám, pánové, za reakci. U Darii mě v popisu mj. zaujala ta "jahodová příchuť", kterou jsem u této neznámé kdysi zmiňoval.
Jabloň Mivibe - zkušenosti, 11.1.2019
Tak se stále pídím po tom, co je to za odrůdu a docela by to mohlo sedět na Dariu, akorát ta sklizeň u ní udávaná (začátek srpna) je u mě posunutá (v roce 2018 poslední dekáda srpna). Máte někdo zkušenosti s Dariou?
Lysice 2018, 9.1.2019
S tím vybarvením plodů v teplých oblastech to někdy bývá dvousečné - často se právě do těchto oblastí doporučují sytěji zbarvené mutace odrůd (červené, rudé formy) kvůli ne tak výrazným teplotním výkyvům v těchto lokalitách, které podporují výrazné... celý příspěvek >
Zimné hrušky, 31.12.2018
I Elektra je podzimní. Vyzkoušeno to nemám (dříve se snědí), ale docela mne překvapuje její skladovatelnost až do těchto dní u Vás.
Natírání kmenu vápnem, 30.12.2018
Jako v Arlingtonu . Také natírám. Když jsem natíral kmeny starších švestek, praskání to nezabránilo.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika