Příspěvky uživatele - 149.16

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Brždění VARI z prudkého kopce, 1.10.2018
Tak to prodejte! Nějaký developer vám rád prodá nedodělaný byt!
Brždění VARI z prudkého kopce, 1.10.2018
Snít neni zakázané. S těmi lety, jsem měl spávněji napsat mít o čtyřicet míň. Ten pohon vozíkové nápravy diferákem je předvedený jen proto, aby se vidělo, jak a čím se jinde jezdí do kopce. A možná, že je to číňan taky. Já byl taky šťastný jako... celý příspěvek >
Brždění VARI z prudkého kopce, 1.10.2018
Mr.PP, mít zkušenosti, které mám dnes, tak před čtyřiceti léty, tak bych šel do něčeho takového: Grillo G107 & PTO-driven trailer, driving in field. Dnes musím dožít s tím co mám a se všemi důsledky, které to přináší.
Brždění VARI z prudkého kopce, 28.9.2018
Jak se zapíná, to je každý den jinak? A v čem je šikovná?
Brždění VARI z prudkého kopce, 28.9.2018
No vidíte pane 84.190, jak ustupujete a přiznáváte, že šířku brázdy měnit nelze. Ono by to šlo, ale to byste musel mít úplně jiné nastavovací těleso, které bylo k dostání na Slovensku, ale které se již nevyrábí a šlo by bez přenastavování orat jen na... celý příspěvek >
Brždění VARI z prudkého kopce, 27.9.2018
Je otázka co myslíte, tím slušně zorat. Hůř jsem, možná jen na tom, že vy máte políčko, kde generace vašich předků, nebo vaší ženy dřely ručně, nebo kravkou a zlepšovaly stav ornice. Já mám restituovaný pozemek, kde nevhodnými agrotechnickými zásahy,... celý příspěvek >
Brždění VARI z prudkého kopce, 27.9.2018
Pouhá prohlídka nestačí!! V obchodě je všechno pěkně načančané, ale co to skutečně umí, NEVÍTE.
Brždění VARI z prudkého kopce, 27.9.2018
Pane 84.190, že je pro vás pluh APH 352, krasavec, vám neberu. Chtěl bych vědět co myslíte lehkými úpravami nastavovacího tělesa a pluhu. Co si mám představit pod vaším pojmem „omezit“, máznout patří do běžné údržby a jestli mám něco přitáhnout, tak... celý příspěvek >
Brždění VARI z prudkého kopce, 25.9.2018
A proto nemám APH352.
Brždění VARI z prudkého kopce, 25.9.2018
Když je konstrukce pluhu nevhodná, tak můžete mít třeba super „selskej“ grif a on vám nepomůže. Je vidět, že o konstrukci pluhu nic nevíte. Citace z návodu k NM1-017: Rezná a obracaciaca časť pluhu je konštruovaná na rýchlosť orania 3km/hod pri... celý příspěvek >
Brždění VARI z prudkého kopce, 25.9.2018
Plně podporuji diskutéra 150.170. K tomu psovi, je dost těch co budou na truc psát opak a vyzdvihovat do nebeských výšek nemožné. Osobně si ze svého políčka s velkými těžkostmi dovezu domů sedm zeleninových přepravek brambor. Musím vysekat trávu na... celý příspěvek >
Ma cenu mit zahon vedle pole?, 22.9.2018
Určitě je to složitější, než vy si naivně představujete.
Ma cenu mit zahon vedle pole?, 21.9.2018
Zajímalo by mne, jak důkazovat neúrodu, např česneku. Nebo, jak dotáhnout na místo agronoma. Mám jisté problémy, tak jsem o řešení žádal písemně, ticho po pěšině.To si mám pořídit komando, které by mi ho dotáhlo, ještě s některým vyšším funkcionářem.... celý příspěvek >
Ma cenu mit zahon vedle pole?, 17.9.2018
Rada je to krásná. Teď ještě přesný návod, jak ji lze realizovat. Už jsem tu vložil foto, zmizelo, jak se postřikuje, zápach byl cítit tři km daleko. U toho pole bych musel bydlet ve stanu se zapnutým hlásičem pohybu, abych ho načapal. Orgán, který... celý příspěvek >
Brždění VARI z prudkého kopce, 15.9.2018
Přesně vím co jsem napsal! Také vím co je třeba dělat při jízdě z kopce. A znovu opakuji, že z principielních důvodů, je brždění motorem u variny nemožné. Až pochopíte co je brždění motorem, tak se můžete ozvat, jinak to nechte plavat.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika