Brždění VARI z prudkého kopce



host - 149.16 (?)
1.10.2018 11:45

Snít neni zakázané. S těmi lety, jsem měl spávněji napsat mít o čtyřicet míň. Ten pohon vozíkové nápravy diferákem je předvedený jen proto, aby se vidělo, jak a čím se jinde jezdí do kopce. A možná, že je to číňan taky. Já byl taky šťastný jako blecha, ale brzy to štěstí nějak vyprchalo, protože téměř vše od vari, je pro ty co si za velmi velké peníze chtějí hrát, anebo se na svých 200m² ctějí předvádět, že na to mají, když ve skutečnosti na to stačí rýč, motyka a kosa se srpem.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
host - 149.16 (?), 1.10.2018 11:45

Snít neni zakázané. S těmi lety, jsem měl spávněji napsat mít o čtyřicet míň. Ten pohon vozíkové nápravy diferákem je předvedený jen proto, aby se vidělo, jak a čím se jinde jezdí do kopce. A možná, že je to číňan taky. Já byl taky šťastný jako blecha, ale brzy to štěstí nějak vyprchalo, protože téměř vše od vari, je pro ty co si za velmi velké peníze chtějí hrát, anebo se na svých 200m² ctějí předvádět, že na to mají, když ve skutečnosti na to stačí rýč, motyka a kosa se srpem.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6460) - 9.135 (?), 1.10.2018 12:03

Jsme už dost offtopic. Já jsem rád, že na svých 100 m zorám a zjara zrotavátoruju pod zeleninu a jsem rád, že svých 1000 m poseču byť prstovou lištou, což je často opruz. A seno odvezu vozíkem jezeduchům na louku.  A ze svých 50 m shrnu sníh radlicí. A nevím, jak a zda vůbec bych to všechno dokázal bez mechanizace. A skutečně to nedělám za účelem předvádění se. Ona totiž práce šlechtí člověka, ale huntuje tělo.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 149.16 (?), 1.10.2018 12:12

Tak to prodejte! Nějaký developer vám rád prodá nedodělaný byt!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6460) - 9.135 (?), 1.10.2018 12:16

To je už opravdu offtopic jako brno. I to víte, že prodám. Až neudržím kleče v brázdě, šup s tím realitce. Bez jakýkoliv nostalgie.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 84.190 (?), 1.10.2018 12:35

Ten neví která bije, chce si povídat.Nastavit pluh neumí, bezdušový plášť nafouknout mu nejde.100m2 je na rýč.Nikdo mu neporadí protože neví co vlastně chce, Jedině včera jsem zapnul brzdy aby brzdily, orat budu zítra??

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 1.121 (?), 1.10.2018 14:53

149.16, kdybyste viděl kopce, které jsem sjel s Vari Honda s fůrou dřeva, tak pochopíte, že Vari je slušný stroj. No ale vy nás chcete usměrňovat. Nejdřív jste měl usměrnit sám sebe. Ne pro každého je každý stroj, ne každý zvládne pochopit co na stroji je a jak stroj nejlépe využít. Ani velký stroj nemá v lese jen výhody na své straně. Brzda motorem se zapíná uzávěrkou obou kol na rovném úseku před kopcem, ke kopci se jede s motorem, který má v záběru spojku. Z kopce se jede pomalu, motoru pomáhají obě bržděná kola vozíku s hrubým vzorkem pneumatik. Brzda motorem ubrzdí celou soupravu, ale hlavně dá čas z traktorku seskočit, kdyby nečekaně selhaly brzdy vozíku, nebo umožní z kopce sjet kontrolovaně. Na začátku bylo všechno vysvětleno, no ale vy nás chcete usměrňovat.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 149.16 (?), 1.10.2018 18:09

Přečtěte si alespoň tuto strohou verzi: Motorová brzda - Wikipedie.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 96.42 (?), 1.10.2018 19:43

Šmarjá tomuhle ani za mák nerozumíš. Motorová brzda na motoru a zařazená rychlost je něco jinýho. Na traktorku se brzdí odporem motoru, kterej kola roztáčej přes převodovku. Motor brzdí převod a s tim kola. Přídavná brzda na motoru je dalsi brzda. Meli ji autobusy. Tuhle se pise o brzdě jako když podřadíš. Tohle bylo nařízený u nákladáků z kopce musel mít rychlost. Varina je do pomala a tak se tim motorem brzdí. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 84.190 (?), 2.10.2018 13:02

Dejte si do vyhledávání DSK317-repase.Jako by to bylo tady a dnes.Možná i stejný lidi.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 96.42 (?), 13.10.2018 8:54

Hele ty jsi nepoznal že se bavíme o brzdě z kopce. Tohle je jízda do kopce. A co jsi tu psal o sobě 14916 a co umíš o vari našels sis době rovný video 14916 za volantem. Tenhle taky vypada našlapanej teorii než sednul za volant. Tak si dej bacha kámo ty z kopce s vari nejezdi nemáš na to.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika