Příspěvky uživatele - 234.228

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Slpička nebo kohoutek u brojlera, 28.12.2015
Pokud jsou kuřata krmena klasicky, (ne krmnou směsí), tak samozřejmě výkrm trvá déle, není z kuřete koule masa za 5 týdnů. Maso je jiné kvality oproti koupenému, na to si strávník buď zvykne a vyhledává to, nebo prostě tento produkt nekupuje. Je... celý příspěvek >
Slpička nebo kohoutek u brojlera, 27.12.2015
Pokud jste koupili již vykrmené kusy, je naopak výhodou mít kohouty, jelikož tyto lze úspěšně dokrmovat dále až do váhy přes 4 kg. Samozřejmě že maso pak má zcela jinou chuť, je vyzrálé, tužší a záleží na tom, zda o takový způsob výkrmu má někdo... celý příspěvek >
Peničkova metóda zakoreňovania viniča, 24.12.2015
Odkud prosím čerpáte informaci o odrůdě Tajna monacha pana Višněveckého, když tato odrůda není popsána ani na jeho webu, tam je pouze foto? Jak lze tuto novinku získat? Musím navštívit přímo šlechtitele? Děkuji. V.L.
Podzimní výsev kořenové petržele, 28.11.2015
Má někdo odzkoušený tento termín výsevu po více sezon? Jarní výsevy se mi často daří velmi špatné, jedna rostlina honí druhou. Teď jsem nasela malý kousek na zkoušku, zem byla po orbě už krásně rozpadlá, jak na jaře.
Slepice nesnáší, 17.11.2015
5 měsíců je u nosných hybridů chovaných v řízených podmínkách v hale přůměrným počátkem snášky. U slepic chovaných tradičním způsobem i krmením musíte v této době zkracujícího se dne počítat s pozdějším nástupem snášky, možná i o měsíc nebo více. Den... celý příspěvek >
Dýňoviště 2015 + 2016, 29.9.2015
Také jsem roubovala na přesev Sprinteru. Plod byl dobře vyzrálý, musela jsem ho rozsekávat sekerkou, ale plných semen bylo jen pár, ostatní jen prázdné slupky. Letos jsem těch několik vysela, vyklíčily všechny. Melouny i okurky přirostly, ale pak... celý příspěvek >
Opál, 16.9.2015
Chtěla bych do Opálu na myrobalánu přiroubovat nebo přiočkovat meruňku, jelikož mi bude stačit menší množství úrody slívy. Opál je třetím rokem, ještě nekvetl. Bude meruňka životaschopná a raději roubovat nebo očkovat? V.L.
Sklizeň 2015, 7.9.2015
Ke stejnému účelu používám rajče Striped Stuffer. Je světle červené s pruhy, dutý vnitřek, který lze dobře vyndat a zbyde jen silná okolní stěna. Chuť je dobrá rajčatová. Plním je masovou směsí jako papriky, možno je do pekáče s paprikami... celý příspěvek >
Melounoviště 2015, 1.9.2015
Děkuji, máte asi pravdu, toto mi vůbec nedošlo. V.L.
Melounoviště 2015, 1.9.2015
Má někdo zkušenost se sprášením cukrových melounů s vodními? Pěstuji oba na jednom kompostu a z cukrových chci vybrat semena. Nedopadne to jako u ostatních druhů tykví? (cuketa s patizonem mi vytvořila docela zajímavý kompromis). V.L.
Zraněné oko, 1.8.2015
Je-li Vaše slípka slípka opravdu tak důležitým členem rodiny, že ji nechcete utratit, pak jedinou možností je návštěva veterináře. Ten posoudí hloubku a způsob zranění a jeho důsledky, zda je vůbec léčitelné, nastíní i případné finanční důsledky. Pak... celý příspěvek >
Slepice ve snášce nesnáší, 12.7.2015
Obávám se, že tzv. "slepice ve snášce" jsou vyřazené slepice z klecí nebo i podestýlkového chovu, ve stáří 80 a více týdnů, které byly nakoupeny z některé drůbežárny. Taková slepice je již za zenitem možné užitkovosti. Doma na dvorku po přepeření... celý příspěvek >
Česnek jako cibule, 5.7.2015
Když se jedná jen o 3 kusy, není to žádná tragedie. Chybička se i v rostlinné říši občas vyskytne. Hlávičky buď normálne spotřebujte, nebo napodzim vysaďte a vyrostou z nich dělené palice. Nad důvody, proč se tak stalo, je ztráta času přemýšlet,... celý příspěvek >
Líhnutí kuřátek, 4.7.2015
Pro 3 kuřata 60W žárovka v lampě bohatě stačí. Pozor na její výškové umístění, kuřata si sama potřebnou teplotu najdou, příblíží se pod a nebo se rozlezou okolo. Je-li problém jen v teplotě, mělo by to tímto být vyřešeno. V.L.
Rajče Zapotec, 2.7.2015
Bohužel, toto rajče objednané z aliexpresu, je zřejmě něco zcela jiného, než mělo být. Nebylo v originálním balení, nicméně jsem doufala v poctivého prodejce. Dobře mi tak, už tam více objednávat nebudu. Tím se omlouvám i všem ostatním, kterým jsem... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika