Slepice ve snášce nesnáší



host - 234.228 (?)
12.7.2015 7:38

Obávám se, že tzv. "slepice ve snášce" jsou vyřazené slepice z klecí nebo i podestýlkového chovu, ve stáří 80 a více týdnů, které byly nakoupeny z některé drůbežárny. Taková slepice je již za zenitem možné užitkovosti. Doma na dvorku po přepeření ještě nějaké vejce snese, ale nelze očekávat žádný výkon, ani zdravotní stav. Je-li to tento případ, je to jen sprostý podvod a nesolidnost prodejce, který na to nachytá neznalé zákazníky. V.L.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
host - 254.128 (?), 9.7.2015 18:51, zobrazeno: 18991x

koupili jsme od Kavapa slepice ve snášce a snáší pouze jedna. byli čtyři, jedna měla nádor, druhá snáší papírové skořápky, které hned sežere a ta čtvrtá nesnáší vůbec.A byli koupeny v dubnu.A dvě byly opelichaný a chovem slepic se zabývám již 25 let, ale toto se nám ještě nestalo.

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 46.155 (?), 9.7.2015 20:44

jediná rada, slepice od tohoto podniku již nekupovat. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 234.228 (?), 12.7.2015 7:38

Obávám se, že tzv. "slepice ve snášce" jsou vyřazené slepice z klecí nebo i podestýlkového chovu, ve stáří 80 a více týdnů, které byly nakoupeny z některé drůbežárny. Taková slepice je již za zenitem možné užitkovosti. Doma na dvorku po přepeření ještě nějaké vejce snese, ale nelze očekávat žádný výkon, ani zdravotní stav. Je-li to tento případ, je to jen sprostý podvod a nesolidnost prodejce, který na to nachytá neznalé zákazníky. V.L.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 89.196 (?), 29.7.2015 10:20

S firmou Kavapo mám také špatné zkušenosti. Doporučuju od nich nenakupovat!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 102.93 (?), 8.11.2015 18:32

Také se připojuji se špatnou zkušeností.Koupila jsem od Kavapa 8 slepiček v dubnu a přes léto 3 pošly.Byly chudinky opelichané a vůbec zubožené.Při prodeji s nimi hrozně zachází, tak je zázrak, že nějaké přežijou.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 69.72 (?), 9.11.2015 18:00

já letos koupila od pojízdného prodejce Červený Hrádek a byla jsem příjemně překvapená,, krásné zdravé a pohodové slepičky,, žádné vyjukanky jako od jiných drůbežáren, hned věděli co je venku tráva a co kurník,, tak mě to příjemně překvapilo.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?13.6.2024
Kouří do místnosti10.6.2024
Traverzy IPE5.6.2024
Traverzy IPE2.6.2024
Traverzy IPE2.6.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?1.6.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika