Zraněné oko



host - 234.228 (?)
1.8.2015 9:30

Je-li Vaše slípka slípka opravdu tak důležitým členem rodiny, že ji nechcete utratit, pak jedinou možností je návštěva veterináře. Ten posoudí hloubku a způsob zranění a jeho důsledky, zda je vůbec léčitelné, nastíní i případné finanční důsledky. Pak se sama rozhodnete, jestli chcete toto či nikoliv. Nikdo, kdo zranění přímo neuvidí (sama jste si ho důkladně neprohlédla?) nemůže nijak pomoci, tak nenechte zvíře již déle trápit a konejte. V.L.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
host - 40.13 (?), 31.7.2015 22:36, zobrazeno: 6806x

Mám slepičku se zraněným okem, zřejmě ji do něj klovla starší slepice, protože občas na sebe útočí (pomíchali jsem 4 slepice rok staré se 4 mladými :-(), ikdyž mají velký výběh. Oko má zavřené, první den měla u něj trochu krve. Už čtvrtý den sedí v kurníku, nechce žrát, ani pít, je zesláblá, poplašená, ode mě se nechá pochovat, ohřívám ji, je vidět, že jí to dělá dobře. Poraďte mi prosím, nerada bych vařila slepičí polévku.

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 234.228 (?), 1.8.2015 9:30

Je-li Vaše slípka slípka opravdu tak důležitým členem rodiny, že ji nechcete utratit, pak jedinou možností je návštěva veterináře. Ten posoudí hloubku a způsob zranění a jeho důsledky, zda je vůbec léčitelné, nastíní i případné finanční důsledky. Pak se sama rozhodnete, jestli chcete toto či nikoliv. Nikdo, kdo zranění přímo neuvidí (sama jste si ho důkladně neprohlédla?) nemůže nijak pomoci, tak nenechte zvíře již déle trápit a konejte. V.L.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?13.6.2024
Kouří do místnosti10.6.2024
Traverzy IPE5.6.2024
Traverzy IPE2.6.2024
Traverzy IPE2.6.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?1.6.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika