Příspěvky uživatele - 179.38

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Váš recept na vyprošťovák, 1.1.2015
Při kocovině je tělo otráveno,chybí minerály, vitamíny.Pivo je zdrojem nepřeberného množství výživných látek, jakýsi iontový nápoj, ale při kocovině bohužel i... alkoholu.Někdo zas říká, že rychlý úbytek alkoholu v těle taky není dobrý, takže pomalé... celý příspěvek >
Hardyho - pro a proti, 31.12.2014
Hrubozrná dužina, jak adjektivum napovídá obsahuje hrubší zrna dužiny.
Hrušeň Jana, 31.12.2014
Podzimní hrušky sadař,konzument nejlíp ocení.Je to můj subjektívní názor,že podzimní sorty jsou nejaromatičtější,a zřejmě to tak doopravdy i je.V době letních hrušek zraje mnohem více atraktívnější ovoce, a zimní hrušky mnohokrát ani nedozrají do... celý příspěvek >
Hardyho - pro a proti, 31.12.2014
Mám neznámou hrušku,a někdo by v ní mohl poznat Hardenpontovou,pokud je to ona,a její vlastnosti by Hardenpontovou připomínaly.Sprvu velmi tvrdá(hard),později chutná s ananasovými tony.Kdo by hledal typickou hruškovou chuť typu boscové láhvice, nebo... celý příspěvek >
Hortenzia, 31.12.2014
Hortenzii mám teprve pár let.Několik let byla silně decimována vlnovníkem hruškovým, než jsem přišel na skoro zázračné účinky Sulky.Letos po jediném ošetření byly všechny listy čisté.Taky jsem ji přesadil, ještě neplodila.
Vidlák meruňkový, 27.12.2014
vidličnatá ramena mají každá tak 3 cm v průměru, takže to bude na mnoho let, než provedu řez na čisto. To je pěkné, že při řezu dbáte Záhnova pravidla... ale zase když řeknete vidlice, nikdo neví jaká vidlice.Nejlépe poradit, když se k dotazu... celý příspěvek >
Uchování a konzumace moštu, 27.12.2014
Jelikož jablkovici nedělám, a místo jablkových křížal vyrábím raději švestkové pěčky, tak všechen přebytek padančat zušlechtím výrobou moštu... teda letos přebytky jablek nebyly, ale mošt skladuju už od loňského léta v PETkách.Jablečnou dřeň... celý příspěvek >
Opravný řez renklódy, 27.12.2014
1)tou mutací jsem měl na mysli adventivní pupeny - probíhá u renklódy?...adventní pupeny raší i u renklody(možná o něco méně), na nich plodí stejně identické ovoce jako z výhonu, který jste odstranil vedle, ve větevním kroužku. 2)Jsou to výhony... celý příspěvek >
Pinova - neznáma choroba, 27.12.2014
Na základe odpovedí ktoré som tu dostal na jar 2013 som vyčistil čierne miesto vodou, následne zrezal až do živého dreva a vystriekal kuprikolom. Potom som to zatrel voskom. Jediné, na první pohled patrné změny jsou o rok silnější kosterní větve,... celý příspěvek >
Zimní kalendář,den po dni, 27.12.2014
Zahradnické kalendáře každým rokem touto dobou upěnlivě nabádají, že je třeba odpočívat a... brousit nože, nůžky,lopaty, rýče,krumpáče, aby bylo vše připraveno na jarní práce... taky pročítat odbornou literatůru, bilancovat,hodnotit výsledky při... celý příspěvek >
Blaník, 24.12.2014
Blaník se údajně pyšní jahodovou červení, absencí hořké skvrnitosti.Mám asi čtyřletý stromek, méně přirůstá... podle toho usuzuju, že stromek bude s vápníkem dobře hospodařit.Bude jím zásobovat plody, a nikoli smečku vlků po obvodu koruny.Letos jsou... celý příspěvek >
Koláč se mi začíná propadat, 24.12.2014
Když se během kvašení zažíná kvas kazit, vznika na povrchu zápary bílý křís, tvoří jej křísotvorné kvasinky.Švestky se většinou nekazí, ani když jsou ledabyle přikryté, nebo je s nimi neodborně manipulováno-když je kvas nepatřičně "vyrušován".U... celý příspěvek >
Koláč se mi začíná propadat, 24.12.2014
Svestky?Ty vydrží i několik měsíců zadeklované v soudku poté, co se koláč propadl.Pokud byl kvas založen, veden správně, není zkažen, není třeba do něj štourat.Když se koláč propadá, ubývá tvorba nového CO2,který chrání obsah před znehodnocením...... celý příspěvek >
Pinova - neznáma choroba, 20.12.2014
Je to tak velký problém... vyhrábnout poškozené místo nožem, ošetřit desinfekcí, voskem?Poškozená pletiva na málo živeném stromku evidentně nemohou nastartovat ozdravný proces zavalením.
Meruňka odolná monilioze? Clarina, Harlayne, Lerosa, 20.12.2014
Ano, mám vypozorované, že v době déletrvajicího sucha když neprší se monilie nevyskytla vůbec, nebo jen mírně, a meruňky pak v době sucha velmi neochotně hnijí... snad jen po nabodnutí hmyzem.Ale tuto mršku tlumí krom postřiků, taky časný sběr... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika