Příspěvky uživatele - 179.38

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hanka, 14.1.2015
Z rodičovských odrůd Katinka x Hanita snad nemůže vzejít nějaký paskvil, který by mezi konzumenty neobstál.Dle mého by to mohla být nadějná odrůda, ale počkejme na závěry, až budou nějaké dlouholeté zkušenosti. Spíše bych příčiny hledal v... celý příspěvek >
Vysledky degustací jabblek v Hořicích, 14.1.2015
Opět zajimavý výsledek, děkuji za něj.Většina, nebo všechny novošlechtění se umístily na čelních místech... nevím, proč mě to už nepřekvapuje.Zřejmě proto, že se to dalo očekávat.Jejich brzké zhodnocení na trhu, a rychlý návrat vynaložených... celý příspěvek >
Jak se zbavit včel?, 14.1.2015
Taky mě to už napadlo, že tazatelka zaměnila včely za vosy, když tvrdí, že se na zimu stěhují pryč a každé jaro se opět vrací.Vosí dělnice na zimu hynou, přežívá pouze oplodněná matka, která se nažere,usne,a na jaře vyvede nové potomstvo.
Poškozený kmen jabloně, 14.1.2015 Obsahuje fotku
Jano, prosím Vás, dříve než budete chtít poradit, naučte se nejprve na svém počítači naklápět fotografie, a následně je ukládat, publikovat.I tak nevím, co těmi fotografiemi autor chtěl sdělit. Pokud jde o fota stromku ze dne 12.1.2015 23:33,tam... celý příspěvek >
Poškozený kmen jabloně, 13.1.2015
Obávám se, že se stromku nepodaří vlastními silami rozsáhlé poškození zavalit. Pokud Vám na stromku záleží, pak mu jistě lze pomoci.Odstranit celou poškozenou korunku, a na ní naroubovat roub z loňského letorostu.Pak je na zvážení pěstitele, zda... celý příspěvek >
Zakalená slivovice, 13.1.2015
Jenže s kojeneckou vodou to pořád nebylo ono.Bez destilky to nebylo a nebude nikdy ono. Když jsou dva demižony s destilkou a npř. kojeneckou postaveny vedle sebe, na první pohled je zřetelný rozdíl v průzračnosti, jiskrnosti obsahu destilky.Navíc... celý příspěvek >
Staré stromy s rakovinou, 10.1.2015
Věk ani stav stromů nejde z textu rozpoznat.Jak řekl už přede mnou, zčernání dřeva na řezu není rovnítkem pro vážnou nemoc.Pokud stojíte o záchranu několika stromů, je třeba se poradit s odborníkem na místě.Nebo přiložit zde více fotek, a dle... celý příspěvek >
Vysoká hladina spodní vody, 7.1.2015
Každé volné pole, nebo role volá, aby tam člověk něco vysel, nebo zasadil, pěstoval,a s radostí sklízel.S vysokou hladinou spodní vody je to problém.Jedině snad rýže by se tam dala pěstovat. Ten způsob zvednutí půdního profilu nahrnutím orbou z... celý příspěvek >
Zakalená slivovice, 7.1.2015
Taky už několik let ředím destilkou z lékarny, kde na počkání nadestilují 1l/10Kč libovolné menší množství.Většinou beru 20l.Jenže je problém si najít lékarnu, kde vám tuto službu provedou za levný peníz.Zkoušel jsem u jiných lékáren, a všude mi... celý příspěvek >
Pěstování plodových růží - pro sklizeň šípků na zpracování, 7.1.2015
...no víte, ono se vám to na základce pokoušela určitě vysvětlit asi půl roku nějaká učitelka. Která nějaká učitelka to byla, a proč to trvalo tak dlouho... půl roku?Řekněte přesně, jak se to odehrálo, a kdo při tom byl, jinak to nemá smysl.Chci... celý příspěvek >
Zelené jablka (zimní) - Knížecí zelené, 5.1.2015
Granny je v kurzu marketových nákupčí, a pak u lidí, kteří si ji pořizují tak jako Golden, protože o něm nejvíc slyšeli.Jiné odrůdy neznají.Rozumný hospodář si Granny nekoupí... pokud ovšem jim nechce zbudovat skleníček, a pak nadávat, že mu příliš... celý příspěvek >
Autento, 5.1.2015
Ano, nikdo nemá tak propracovaný=prolhaný systém jako Sta*kl.Jen jednou jsem si objednal, hned jsem musel vyřizovat reklamaci.Takové kikuče namísto stromků svět neviděl.Nic se neujalo.Silně mi vadí, že některé weby (bývalá Tereza,... celý příspěvek >
Hrušeň písečná, 4.1.2015
Budem za bl*bú ale spýtam sa.Vysvetlite mi prosím pojem zababčený stromek.Dakujem. Ale za bl*bů nebudete... já taky všechno nevím, ale zrovna tuto informaci vím bezpečně.Zababčený stromek nevzniká automaticky, nebo jak adjektivum mate, tím že by... celý příspěvek >
Malé bulvy celeru, 4.1.2015
Pro svou potřebu jsem si takovou organismu, hub,nemoci prostou zeminu ošetřil v mikrovlné troubě.Pouze jsem si do připravených PETek nachystal směs humozní zeminy, klasické zahradní zeminy a písku.Žádné další vychytávky jsem nepotřeboval... múžete... celý příspěvek >
Malé bulvy celeru, 4.1.2015
Pokud je stále ještě řeř o pěstování celeru v paneláku, tak tam je ochrana proti plzákům španělským jednodušší, než je tomu ve venkovních podmínkách.Zavřít/zamknout dveře bytu na dva západy, a nepustit je vnů, ani když úpěnlivě prosí "jen dva... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika