Příspěvky uživatele - 158.206

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Průchodky do sudu, 20.5.2008
Ten pás do biotecu screenmatic je z nějaké velmi pevné, prakticky neelastické tkaniny, jestli je to nylon, to opravdu nevím. Otvor v té tkanině je deklarován jako 300 mikronový, změřit to ale nedokážu. Když jsme dostali první várku těchle filtrů, byl... celý příspěvek >
Nezámrzná hloubka na Vysočině?, 19.5.2008
Asi nejde úplně o nezámrznou hloubku,  ta bude jistě menší než udávaných 120cm - spíše jde o to, aby kapři bez potíží přezimovali - a to mi přijde těch 1,4 relativně málo. Zkusteproijít diskusi na bonsai-dnes - tam je aktivních několik chovalelů... celý příspěvek >
Nápady na levné fólie či materiály na jezírko, 19.5.2008
Prakticky souhlasím skoro ve všem s konkurencí výše , jen folii 0,5mm jsem už přestal prodávat - v nabídce sice je, ale zrazuji od ní seč mi síly stačí - a to relativně nezávisle na hloubce či velikosti nádrže. Tahle síla Vám totiž v jezírku... celý příspěvek >
Průchodky do sudu, 16.5.2008
S tím množstvím a frekvencí doplnění bakterií mám také trochu potíž, vlastně je to horší než "kvalifikovaný odhad" - podle mého je ta dávka, co do filtrů sypeme, naddimenzovaná tak, aby to fungovalo realtivně nezávisle na dalších faktorech... celý příspěvek >
Průchodky do sudu, 15.5.2008
U běžných otáčecích pásů je podle mého lepší, ale je hodně háklivá na průtok, resp. množství vody. sympatičtější jsou mi ty nerezová síta se stěrkou, která je setře každou 1/2 hodinu, jenže na pyl jsou podle mých zkušeností neúčinná. Dělali jsme pro... celý příspěvek >
Průchodky do sudu, 15.5.2008
S tou mechanikou máte pravdu, ale pylu se asi jen tak nezbavíte, dneska jsme v práci čistili filtr, kde mám jako mechanickou filtraci hned na začátku použito 300 mikronové nerezové síto - a pyl (počítám, že bude z okollního pole plného řepky) je i... celý příspěvek >
Průchodky do sudu, 15.5.2008
Po svých trpkých zkušenostech konstatuji, že forma "sudů" je praktičtější nežli forma "zapuštěné nádrže" - především z provozních důvodů. - minimálně z důvodu čištění. MOje původní čistička skončila osázená, zasypaná kačírkem,... celý příspěvek >
Průchodky do sudu, 13.5.2008
S tou připomínkou uzávěrů mezi jednotlivými sudy to není vůbec od věci, uzavření jednotlivých sudů nějakým šoupětem by napomohlo nepřelívaní nečistoty do sudů po proudu (resp. do nádrže) - ty průchodky mezi nimi máte realtivně nízsko, a podle... celý příspěvek >
Průchodky do sudu, 12.5.2008
Postřeh se zavzdušněním u trubek vedených vrchem je na místě, pokud by průtok nebyl dost silný, snadno ke zavdušnění (a běhu čerpdla na sucho) dojde
Průchodky do sudu, 12.5.2008
K výkonu čerpadla. objem sudů máte stejný jako my u řady Proficlear - a tam, je doporučený průtok kolem 8 hodinových kubíků co se výběru umístění náplně týče, zcela jiste bych bral tu s tím košem plným media - u kruhové nádoby si tpo o to přímo... celý příspěvek >
Průchodky do sudu, 12.5.2008
Vypadáto velmi dobře, kloubou dolů  Jaká máte průměr trubek mezi sudy? Kolik vody za hodinu (minutu) do toho hodláte pustit?
Levná filtrace pro malá jezírka (do 1 kubiku), 11.5.2008
Do nádrže 1000 litrů bych svým zákzaníkům ani filtraci nedoporučil - nemá to totiž smysl. Stačí laciné čerpadlo o relativně malém výkonu pro prokysličení vody, a nechat trvale běžet. Částečnou výměnou vody (pár konví na zálivku) dosáhnete překvapivě... celý příspěvek >
Průchodky do sudu, 9.5.2008
To zcela jistě, jen porovnejte cenu kaldnes s výše uvedeným, třeba v objemu 500 litrů - nevím, jestli cílem pána, co si staví fitlr sám, bylo ušetřit na korpusech sestavy a pak zaplatiti plnou cenu za náplně Jak jsem to pochopil, pointa byla v tom... celý příspěvek >
UV ochrana vody v bazénu, 7.5.2008
Efektivnost UV zářiče závisí na průtoku vody (myšleno výkonu čerpadlala) Uv lampou, je třeba rozlišiť maximální průtok a maximální objem účinnosti lampy - správná lampa by měla mít průtokovou regulaci. V zahradních jezírkách to běžně řešíme - výkon... celý příspěvek >
Průchodky do sudu, 6.5.2008
je to pořád totéž, do malé bedny velkou plochu, snížení rychlosti průtoku mediem, snadné čištění, nizská pořizovací cena
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika