Příspěvky uživatele - 62.154

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rostlina z Recka, 16.1.2010
Tu Aloe mate pod strechou, nebo uplne volne a sviti na ni slunicko a prsi? V jake zemine? Mne uz malem skonala (zloutnou listy). Vyndal jsem ji z piscite zeminy v kvetinaci a zjistil, ze je tam moc vlhko - zrejme zacala uhnivat. A to ji skoro vubec... celý příspěvek >
Pestovani revy v minulosti, 21.12.2009
Vitku,  ja jsem netvrdil, ze clovek neprispiva ke zmene klimatu, ale dle meho nazoru je to v mnoha oblastech naprosto marginalni zalezitost. Treba takove CO2... co toho vypusti oceany.   Jsem 100% laik v teto oblasti, ale zatim jsem nabyl... celý příspěvek >
Pestovani revy v minulosti, 20.12.2009
Ja jsem taky cetl neco podobneho, ale bylo to neco ve smyslu "jedna pani povidala". Bez uvedeni zdroje, nebo nejakeho dukazu. Reva se v teplych oblastech pestovala v horach, tam kde je pro revu dnes nevhodne klima (zima), tam se bezne... celý příspěvek >
Pestovani revy v minulosti, 19.12.2009
Mohl by mi nejaky "historik" sdelit, jak to bylo s pestovanim revy u nas a jinde v zahranici v minulosti? Jde mi o vztah k teplote (klimatu). Slysel jsem, ze vinice ve Spanelsku byly drive vice v horach, potom se posunuly nize, dnes se zase... celý příspěvek >
Pozor na Stimulax II, 12.12.2009
Muzete tedy doporucit nejaky pripravek a postup pro laiky malomnozitele? Pouzival jsem drive gelovy stimulax. Kde koupit nejake profi stimulatory? Martin
Řízkování Pámelníku, 12.12.2009
:-) K tomu bych se asi pridal, ale kdyz jej nekdo chce... Jako male panelakove dite jsem nesnasel ty vsudepritomne pamelniky, na podzim kulicky z nich uplne vsude, bylo to mazlave, navic to nikdo nerezal, kere byly "vypelichane",... celý příspěvek >
Rychle rostoucí dřevina, 6.12.2009
Ma to asi 2m. Jestli nikoho nic nenapadne, tak to asi vysadim nekde k silnici, mam maly pozemek (1000m^2). Nebo jestli ten topol nekdo nechce, aktualne roste Praha-zapad.
Rychle rostoucí dřevina, 6.12.2009
Aha, dekuji. Mate nejaky napad jak takovy strom upotrebit na zahrade vedle domu? Neco na zpusob bonsaie, apod ;-). Opravdu jsem zapichnul jenom vetvicku a roste to jako dabel, byl to takovy pokus bez premysleni co s tim dal.
Rychle rostoucí dřevina, 5.12.2009
To co myslim je jeste uzsi...  odkaz1 odkaz2
Rychle rostoucí dřevina, 4.12.2009
Nedelal jsem to, ale pry rizky to neni nejmensi problem. Musi byt ale hodne ve vlhku. Namnozil jsem si takhle normalni topol (takovy ten uzky do vysky, snad nekdo doplni presny nazev, rad bych jej znal - pouziva se jako vetrolam a roste casto u... celý příspěvek >
Zivy plot k pergole, 29.11.2009
Budu na jare stavet pergolu, jen takovou jednoduchou bez strechy. Pujde vlastne o nekolik stojek a fosen, necham to porust revou, cilem je odstinit terasu od slunicka v lete. Mezi stojky nechci davat zadne drevene vyplne, ale rad bych tam udelal... celý příspěvek >
Dotazy pro kamnáře, 28.11.2009
Vidim, ze nikdo neodpovedel. Nejsem kamnar, mam koupeny krb z hobbymarketu a zjistoval jsem v cem se lisi kdyz levne stoji 2-5 tis a drazsi klidne i 20-30. Topeniste urcite vylozit samotem, staci 2cm pasky. Uprostred nechejte privod vzduchu. Pokud... celý příspěvek >
Palma ze seminek, 22.11.2009
Na dovolene v Recku jsem si nasbiral nejake plody mistni palmy. Jsou to takove bobulky, cerstve (nevyschle) jsou zluto-oranzove, velke asi jako vetsi tresne. Jsou tvrde. Mam "cerstve" (zari), ale i rok stare (zustaly zaklinene v palme).... celý příspěvek >
Chudinky thuje, 18.11.2009
Te kury tam musite dat mnohem vice a travu nejak zahubit. Jinak to bude k neudrzeni. Dale urcite doporucuji travnik zcela oddelit, tzn.trava - prekazka - mulcovani s thujemi - chodnik. Jako prekazku jdou docela dobre pouzit kameny, az thuje... celý příspěvek >
Výsadba břečťanu na zimu, 15.11.2009
Nevim jak se to ma delat spravne, ale take jsem na jednou podzim narezal brectan a zasdil, dari se mu vyborne. Ten prvni rok tedy moc nepovyroste, ale jakmile vyrazi, je k nezastaveni. Za pokus nic nedate, pustte se do toho. V nejhorsim na jare... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika