Příspěvky uživatele - 153.130

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
vlaštovičník - bradavice, 30.9.2008
Vy jste vystudovaný chemik a myslíte si, že Savo je zředěná kyselina chlorovodíková? To jste tomu studiu teda moc nedal.
Ozelenění svahové zídky, 25.9.2008
Obvykle se popínavkám pnout dolů moc nechce, k tomu se musí nutit, ovšem pnutí nahoru to dělají i bez nucení.
přesazení jalovce, 25.9.2008
Myslím, že to s tím kopáním předchozí přispivatelé trochu přehnali. Tcháni na své skalce furt stěhují nějaké jehličnany, hlavně nějaké ty jalovce, i podobně velké a kupodivu se jim to daří a stromky přežívají. Zkuste   to vykopat s co... celý příspěvek >
Prořezání mirabelek, 25.9.2008
Když už ho musíte řezat, tak nejlepší doba je prý když to kvete.
Rajčata a okurky, 24.9.2008
Tak to jsem ráda, že nebudu "divná", když to frknu všechno do jednoho skleníku. Měla jsem pocit, že když to tam dám, tak mně sousedi ukamenujou.
Gingko Biloba - problém s pěstováním, 24.9.2008
Jistě, dub můžete mít na balkoně. Případně přes zimu na chodbě, jestli je tam dost zima. Já jen, že bych neodsuzoval někoho, kdo chce mít dub v paneláku, i když původní dotaz byl na jinan. Mimochodem jinan je původem z Číny, ta je spolu s Japonskem... celý příspěvek >
Rajčata a okurky, 24.9.2008
Rodiče odjakživa pěstují papriky a rajčata pohromadě ve skleníku. A úrody mívají pěkné.
Gingko Biloba - problém s pěstováním, 24.9.2008
Proč by nemohli v paneláku pěstovat dub? To jste nikdy neslyšel o bonsajích?
reznouci thuje, 24.9.2008
Problém je v tom, že to co máte asi není túje, ale cypřišek. Už to tu řešilo plno lidí, že jim ty cypřišky usychají. Myslím, že nikdo k tomu žádnou dobrou radu nedal. Mě jich taky pár uschlo. A asi to tak usychá každému, všude je plno živých... celý příspěvek >
Rajčata a okurky, 23.9.2008
Dobrý den, řekne mi prosím někdo důvod, proč nemohou být rajčata a papriky v jednom skleníku? Všichni mně od toho odrazují. Děkuji Petra
dozrávání, 19.9.2008
To teprve uvidíte. To vám asi nikdo neřekne. V dozrávání jsou mezi lety i několika týdenní rozdíly. Loni jsme měli bago už i snězené koncem srpna a letos teprve teď začíná dozrávat.
Keře k plotu, 19.9.2008
Tavola kalinolistá má tři varianty: červenou, žlutou, zelenou. 
Přesazení meduňky a šalvěje, 19.9.2008
Mám podobnou skušenost s meduňkou, velký trs v trávě (1m x 1 m), slunce svítí celý den, žádná péče, do okolí se nerozrůstá, ale je možné, že je to tím, že při sekání trávy ten trs objedu sekačkou. A na podzim to pak přejedu sekačkou celé.... celý příspěvek >
Magnolie - pěstování a střihání, 18.9.2008
Mám tak nějak vypozorované,  že magnolie nasazuje nové květní pupeny někdy hned z jara, takže když ji budete držet na uzdě, tak ostříháte ty konce, kde jsou ty květní pupeny. Jsou to ale jenom moje dohady nebo pak nasadí nové, však... celý příspěvek >
Magnolie - pěstování a střihání, 17.9.2008
Magnolii jsem nikdy nestříhal.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika