Příspěvky uživatele - 153.130

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
měsíčková mast - sádlo?, 17.9.2008
Moji rodiče to každoročně vyrábí, používají sádlo, ale nekupují ho, to koupenése prý nehodí. Nakoupí nějaký syrový špek, a ten vyškaří doma na sádlo. Poměr ani to jak se to dělá neznám.
Kvete mi jabloň, 16.9.2008
Nám se na jedné jabloni taky objevil chumáč květů. Zavolal jsem manželku i děcko a museli se tomu obdivovat. 
Obnova sadu, 16.9.2008
On se i vysokokmen dá pěstovat tak, že větve se ohýbají tak, že sahají až k zemi. Já takto pěstuji třešně a švestky z důvodu snadného trhání, chodíme po zahradě a pojídáme třešně a švestky bez toho, že bychom potřebovali žebřík.Stejně mám zapěstovaný... celý příspěvek >
I toto je Mountfield, 15.9.2008
Nějak nechápu, že to jestli někdo nakupuje u M nebo ne, může někoho kdo tam nenakupuje a ví, že věci od M jsou špatné zaujmout tak, že o tom vede dlouhé diskuse. Já nevím, jak kdo nakupujete do domácnosti třeba elektospotřebiče. My je nakupujem buď... celý příspěvek >
Zakládání okrasné zahrady, 12.9.2008
Já při sázení stromků ryju jamky, obvykle v trávníku, jen tak velké, aby se tam vešli kořeny. Ale prý se to tak nemá dělat.
Použití textilní fólie pod kůrou, 12.9.2008
2).Samozřejmě, že gotextile do jisté míry zamezí rozrůstání. Ale některé kytky tahnou daleko šlahouny, takže se to na první pohled neprojeví, prostě rostou jen z jednoho místa i když se můžou tahnout do dálky. 3). Všechna hnojiva se rozpouští ve... celý příspěvek >
Mám se pustit do údržby zahrady nebo to raději vzdát?, 12.9.2008
Proč byste potřebovala lidi na ožezání stromů? Jestli jsou ty jabloně starší vysokokmeny, tak se klidně bez nějakého prořezávání obejdou. A i pokud jsou to nějaké nižší formy a vy je nebudete prořezávat tak jabkla na mošt tam narostou i bez řezání a... celý příspěvek >
krysy a podobna havet, 12.9.2008
Jestli vám něco okusuje kde co, veškeré tuje, stromky, keříky a jde o to, že to okusuje větvičky a listy, tak to nejspíš nebude žádná krysa (která u nás prý ani snad divoce nežije), potkan ani hryzec. Já bych si myslel, že to bude zajíc nebo králík.
skalka ve svahu, 10.9.2008
Pěkne. A kde je ta skalka? Myslel jsem, že to celé chcete zaskalkovat.
Okrasný listnáč - solitera, 10.9.2008
Šeřík, pěkně kvete, ale 6 metrů nevyroste. Střemcha, na jaře bíle kvete a omamně voní. Škumpa, udělá pěknou deštníkovou korunu. Kroucená vrba, rychle naroste a má řídkou korunu.
Pane Miloši, 10.9.2008
Pane Miloši, ten předmět je náhodou celkem výstižný. Prostě když je v předmětu Milá Lidko, tak to znamená, že my, co nejsme Milá Lidka, to ani nemusíme číst, protože se nás to netýká.
I toto je Mountfield, 10.9.2008
Ještě by to chtělo probrat jakou roli na loajalitě zaměstnance k firmě má loajalita firmy k zaměstnanci.
Lis na ovoce, 9.9.2008
Při odstřeďování jistě může docházet k rozbíjení větších organických molekul. Co myslíte, že se děje, když třeba krájíte jablko? Že, nůž vždycky vklouzne do mezery mezi makromolekulami, které jsou ještě vzájemně propletené? Ne, prostě ty... celý příspěvek >
vrba pokroucená, 9.9.2008
Nevím, jestli je nejlepší, ale je nejjednodušší a funguje.
Poraďte jak zničit trávu na příkrém svahu, 9.9.2008
Nevíte, jaká je pravděpodobnost, že se prijeví rez hrušková, když mám na zahradě jak jalovce tak hrušky, vzdálené jsou od sebe určitě víc než 50m, možná i skoro 100.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika