Příspěvky uživatele - 178.235

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co Vaše réva 2015?, 24.8.2015
Víno patří na herbicidy mezi nejcitlivější.Zkusil bych zachvácenou část(i) hned odstranit a čekat.,jaký bude další vývoj.Zdravou hlavu  sestřih nepoškodí.Postižená ale také může narok vyrašit ze záložních pupenů a dlouho se vzpamatovává...... celý příspěvek >
Třešeň Kordia opylování, 19.8.2015
Zasadil jsem vedle Kordie višeň Erdi Bötermö,kvete soubežně a s opylením nemám problémy už dvacet let.Kromě včel máme, dikybohu, také (zatím) plno jiných hmyzích "opylovačů" a ti "pracují" i v době, kdy včely raději nevyletí.Navíc je jejich... celý příspěvek >
Kordia nově vysazená problém, 19.8.2015
Přesto jsem rád, že i ve městě se někdo sázením a pozorováním větevních kroužků zabývá.Vina je na učitelích a především u rodičů (pokud jsou).
Myrobalán versus špendlík a mirabelka, 13.8.2015
Eh, mírně neskromné přání, po takové špendlíkovici toužím několik let.Jen jednou jsem vůni ucítil v pálenici a majitel po destilaci rychle zmizel... Takže nic. AB
I p.Lída může bez obav zalévat?, 11.8.2015
Mít smysl pro legraci v dané situaci je docela švejkovsky nepřekvapivé.Možné ale je, že budeme emigrovat i my trochu na sever.
Očkování 2015, 8.8.2015
Čekat nelze, ztratí se v tom horku míza.Před očkováním důkladně podnože zaleju...
Myrobalán versus špendlík a mirabelka, 3.8.2015
Důležité je také připomenout :  myrobalán slouží také často jako podnožový materiál, jsou na něm mnohé modré peckoviny v prodeji naroubovány, mirabelka se jako podnož pro svoji nezkrotnost v podrůstání nehodí, byť má dobrou afinitu i např.k... celý příspěvek >
Velkopavlovická = dokonalost meruňkové chuti, 28.7.2015
Rozdíl v dozrávání VP/Goldrich běžně nemá být (a v minulosti nebyl) žádný.Letos je tomu tak, jak jsem popsal.  AB
Velkopavlovická = dokonalost meruňkové chuti, 28.7.2015
Petře, tady na Slovácku, mám letos takovou zkušenost: na jedné a téže meruňce v polostínu jsem sklízel VP i Goldrich.Goldrich po loňské nadúrodě letos opět zaplodila nádhernými velkými plody, zatímco VP vlivem velké násady přinesla obrovské množství... celý příspěvek >
Fungicidy a míchatelnost postřiků na révu, 28.7.2015
Dík za upozornění, Martine.Pořídil jsem si samé "rezistenty"(Solaris a pod.),mezi nimi i ten nějaký Hibernal (RR na něj přeroubuju).Zatím je klid, ale... Loni byl také dlouho klid a pak začal tanec. AB
Goldrich meruňka, 25.7.2015
Je to pravda, urostlé plody Goldrich nemají líčko, pokud jsou na výluní.Ty, které jsou ve stínu, líčko mají a dozrávají také později.Vůně této velkoplodé meruňky je nádherná.  AB
Co Vaše réva 2015?, 24.7.2015
Srpnové (Augustovskij) s velkými bobulemi už je ve skleníku poživatelné.Venku ještě ne.A venku bylo mezi prvními, které neuteklo pozornosti kosů. Řadím toto víno mezi rezistenty, plodí spolehlivě bez postřiku, nezmrzá..   AB
Jak to jde v těch vedrech?, 22.7.2015
Zásoby dešťové vody vyčerpány, odpadní vodu ze zahradní sprchy zachytávám, škody,že nemám větší podzemní nádrž na odpadní vodu z domu (vyjma WC).Rychle by se použila.
A co vaše višně?, 21.7.2015
Hm, přesadit Morelu po téměř deseti letech... Strojem a s pořádným balem provlhčené zeminy... Ten bal a výkop kolem balu nikomu nezávidím.Místo autojeřábu se dá prý zvednout strom kýváním na podhazované zemině a strom "odkutálet" na nové... celý příspěvek >
Nemoc maliníku, 16.7.2015
Sucho u stromků i malin řeším ne každodenní zálivkou, ale větším množstvím vody občas.Tak, jak to v přírodě bývá. AB
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika