Příspěvky uživatele - 64.226

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Drtič holzinger, 7.9.2012
Prosím Vás to s tím bord... chcete topit? . To nemyslíte vážně.
Pochlubte se svými květinami vypěstovanými v roce 2012, 5.9.2012
Renato, děkuji za název už jsem si to napsala.
Pochlubte se svými květinami vypěstovanými v roce 2012, 5.9.2012
Tak to bohužel nevím ztratila jsem jmenovku neměla český název jen latinký.Vím, že je to letnička, prý přezimuje jako muškát ale nemusí já jsem si už posbírala semínka tak zkusím vysít.Koupila jsem ji v Horm...
Pochlubte se svými květinami vypěstovanými v roce 2012, 4.9.2012 Obsahuje fotku
gabi, děkuji ale Vaše milionky to je prostě nááádhera, je vidět že je umíte pěstovat, já je taky mívám, ale nikdy se mě je nepodaří mít tak krásné.
Pochlubte se svými květinami vypěstovanými v roce 2012, 1.9.2012 Obsahuje fotku
Máte je krásné.Tady jsou moje kytičky.
Identifikace květiny, 30.8.2012 Obsahuje fotku
Olověnec můžete řízkovat jako muškáty.Já si nařízkovala i bílý.
Pochlubte se svými květinami vypěstovanými v roce 2012, 27.8.2012
Je to krása, ale p. Valinová zahradnictví má.
Převislé muškáty, 24.8.2012 Obsahuje fotku
Já mám vyzkoušené, že nejlépe je řízkovat v srpnu.Zeminu si míchám sama a to kompost toho nejvíce, rašelinu,říční písek a substrát pro balkonové rostliny do toho cererit, vše jen od oka do toho řízkuji i vysazuji.Jak jsem psala mám zavlažovací... celý příspěvek >
Převislé muškáty, 22.8.2012 Obsahuje fotku
Muškáty nemají hlízy mají kořeny.Já si řízkuji muškáty sama, letos jsem si jich 10 koupila a já vidím rozdíl v tom, že ty koupené později kvetou.Mám je v samozavlažovacích truhlíkách.Růžové jsou moje červené koupené.
Jak vybrat zavařovací hrnec, 11.8.2012
Já zavařuji již druhý rok v Mikrovlné troubě a nic lepšího není.Nic se mně nezkazilo, nevybouchli jsme, jinak bych už nezavařovala.
Světlušky 2012, 6.8.2012
P.Josefe, Já viděla létat 26.července, Ta Vaše na tom stromě je nádherná.
Jak se jmenují květinky?, 6.8.2012
Tak jsem měla pravdu, že p.Josef nám to upřesní.Shodla jsem se s Lídou až na japonskou myrtu, u nás to prodávali jako vřes.
Jak se jmenují květinky?, 6.8.2012
Odleva je vřes calluna, drátovec, a taky nějaký druh vřesu nebo vřesovce.Až přijde p. Josef tak ten Vám to upřesní.
Co mi to vzešlo?, 31.7.2012
A já bych řekla, že je to nějaký jehličnan.
Jak se daří ženichovi a nevěstě?, 1.7.2012
Zdravím Rozinko, ani se neptejte, ženich živoří a nevěsta uhynula jako každý rok.Špatně mě přezimovaly, ale nevěstu už mám koupenou novou no ženicha jsem ještě nechala.Zítra nafotím.M.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika