Jak se daří ženichovi a nevěstě?



Marie12 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (429) - 64.226 (?)
1.7.2012 20:50

Zdravím Rozinko, ani se neptejte, ženich živoří a nevěsta uhynula jako každý rok.Špatně mě přezimovaly, ale nevěstu už mám koupenou novou no ženicha jsem ještě nechala.Zítra nafotím.M.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

host - 4.182 (?), 1.7.2012 13:30, zobrazeno: 4093x

Dobrý den paní Marie12, chci se zeptat jak se daří Vaší nevěstě a hlavně ženichovi? Já jsem si na jaře těžce sehnala řízek ženicha a po úspěšném zakořenění a růstu jsem jsem se ale dlouho neradovala. Přidala jsem do hlíny lžičku cereritu, který běžně sypu k muškátům, po kterém krásně rostou ale ženichcrying  je KO, no a o nevěstě ani nemluvím, ta jde taky k šípku. Poraďte mi čím je hnojíte a jestli se musí zalévat do jen do misky, protože když je zalévám shora, mívají poničené lístky a začnou odcházet. Nevím kde dělám chybu. Asi to nebude to správné hnojivo a substrát. Díky Rozinka

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Marie12 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (429) - 64.226 (?), 1.7.2012 20:50

Zdravím Rozinko, ani se neptejte, ženich živoří a nevěsta uhynula jako každý rok.Špatně mě přezimovaly, ale nevěstu už mám koupenou novou no ženicha jsem ještě nechala.Zítra nafotím.M.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 4.182 (?), 5.7.2012 12:45

Díky všem za radu o pěstování ženicha a nevěsty. Letos je kvést neuvidím a tak se těším na fotky od Vás. Rozinka

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 9.2 (?), 1.7.2012 21:16

Před lety jsem nevěstu i ženicha taky pěstovala, měla jsem je objednané na inzerát a tak jsem dostala i návod na pěstování. Bylo tam, že potřebují vápenitou půdu, při sázení jsem do každého květináče měla dát usušenou nadrcenou skořápku z jednoho vajíčka. Musím říct, že se jim dařilo, ačkoli jsem pro ně jinak zdaleka neměla ideální podmínky (mají přezimovat v chladnu, já jsem je měla přímo nad topením, protože jinde nebylo místo). Zalévala jsem je normálně shora, byly v závěsném květináči, tak ani nebylo možno jinak. Hanča

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika