Příspěvky uživatele - 136.34

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stříhání broskvoní v únoru?, 15.2.2008
Stříhat za květu. Sice při tom bolí srdce, ale je to lety vyzkoušené. Pepík
okurky, 15.2.2008
Zaštipujete výhony okurek? Jak? Díky za rady. Pepík
Poraďte ovocnou školku v jihozápadních Čechách, 15.2.2008
Zadejte si do vyhledávače (seznam, atlas, atd.) výraz zahradnictví nebo ovocná školka, určitě Vám to něco najde. Nebo zkuste region+něco. cz a pak vyhledávejte stejně. Já třeba používám regionplzen.cz. Podobné stránky kde najdete firmy ve vašem kraji... celý příspěvek >
Ostružiník a casaron G, 12.2.2008
Pěstoval jsem ostružiník Thornfree, problémy s odnožováním nebyly. Pustil nové výhony ze stávajícího keře. Ale pak jsem dostal od známého ranou odrůdu, jméno už nikdo neví, po léta mu rostla na konci zahrady u škarpy. Po několika letech pustila tu a... celý příspěvek >
mišpule německá, 4.2.2008
Pěstujete někdo tento keř? Napište, prosím, Vaše zkušenosti. Díky. Pepík
pomozte mi s Rubínem, 3.2.2008
Na podzim 2006 jsem sadil Rubín. Měl pěknou korunku, výhony silné jak prst. Termnál jsem zastřihl asi za 5. pupenem, ostatní za 3. pupenem, abych zmenšil nepoměr mezi kořeny a korunou. Pak přišlo suché jaro a léto a na větvích mi narostly přírůstky... celý příspěvek >
stará broskev - foto, 30.1.2008
Také jsem loni vyčistil nekolik nádorů, ze kterých tekl klejotok. Uprostřed rány mám kus suchého dřeva, okolo zával z mladého. Vydlabala jste i ten suchý prostředek, nebo ne? Pepík
Kůrovec na meruňce a jabloni?, 29.1.2008
Když píšete o malých černých broučcích, vzpomínám na příhodu ze začátku 90. let, kdy mi začaly usychat v létě nové výhony na višni.Když jsem rozloupl místo okolo srůstu loňského a letošního dřeva, objevil jsem podobné broučky. Něčím jsem to... celý příspěvek >
Vlastní zkušenosti s roubováním révy, 27.1.2008
Oboje je hezké, ale nikde jsem nezjistil, kde sehnat podnože, abych nepěstoval pravokořenou révu.
Aconcka, 26.1.2008
Viděl jsem to webu uvedeném výše. Pěstitel píše o sklizených 15 kg plodů. Po prvním nadšení jsem došel k názoru, ať to dál roste někde v pralese. Když vezmu, jaká je to džungle, potřebuje to oporu, a jaká je to piplačka se zpracováním malých plodů,... celý příspěvek >
Roubování, 25.1.2008
Pan Vysloužil píše o roubování peckovin - slabé rouby beru až v předjaří a ihned  roubuju kopulací. Chtěl bych se zeptat 1) na termín předjaří, jak má strom vypadat, 2) lze totéž i na kozí nožku (silnější podnož). Po přejití více než měsíce... celý příspěvek >
Pilatka svestkova, 25.1.2008
Napsal jsem to po vyslechnutí rozhovoru dvou starších pánů (70-80 let), ve vlaku Plzeň-Praha. Asi se zabývali pěstováním ovocných stromů, jejich debata byla v souladu s většinou informací na tomto fóru. Hezký den přeje Pepík.
cuketa - uhnívání, 24.1.2008
Za květem se vytvoří cuketa a pak začne od květu scvrkávat a hnít. Máte s tím někdo zkušenosti? Děkuji
jak dokyselovat pudu boruvkam?, 16.1.2008
Pane Vysloužile, kde se Vám podařilo koupit kyselinu dusičnou? Pokud si dobře vzpomínám na dobu školní docházky, kdy jsem se snažil být amatérským pyrotechnikem, je to jedna z chemikálií pro výrobu třaskavin. Hezký večer přeje Pepík.
Špendlíky či ryngle?, 14.1.2008
Plod je 2-3x větší než u "špendlíku od cesty". Chuť není v žádném případě tak nevýrazná. Nejblíže vzhledem je mirabelka nancyská. I když stáří stromu mohlo vzhled trochu pozměnit?? Možná, že před 100 lety tato odrůda vypadala trochu jinak?? Zdraví... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika