Příspěvky uživatele - solide

Spravne zalozenie jahodoviska, vase skusenosti, 13.9.2017
dakujem za dalsiu radu, bol som z toho vcera na nervy. Ten napad zatial dat jahody do kvetinacov /mam volne, priesvitne 0,3 l poharky,  ktore v zime pouzivam na pestovanie plant rajcin,  ktore by som na to mohol pouzit/ sa mi zda vcelku... celý příspěvek >
Spravne zalozenie jahodoviska, vase skusenosti, 13.9.2017
Lido, dakujem za povzbudzujuci mail -:)  J
Spravne zalozenie jahodoviska, vase skusenosti, 12.9.2017
"vzdálenosti volte podle toho, jestli máte kulturu na 2 nebo na 3 roky (sklizňové sezóny). Menší chybou je dát větší vzdálenosti jak je obvyklé pro 3 sklizňové sezóny. Stálerodící plodí na úkor odnožování a tudíž nezahušťují tolik = mohou se sázet... celý příspěvek >
Spravne zalozenie jahodoviska, vase skusenosti, 12.9.2017
 Uf, tak to si moc nepomozem. Jahody su uz na ceste a kedze nie su v kontajneroch, v zemi,  tak moc s casom cakat nemozem, ze? Ked pridem na chatu, co by ste poradili spravit teraz so zemou po vytrhani?  Typ jahod som zvolil kvoli tomu... celý příspěvek >
Spravne zalozenie jahodoviska, vase skusenosti, 12.9.2017
 ahoj, objednal som si nove jahody z jahodarni Sempra v Turnove, jedna sa o velmi neskore odrody Bounty, Jivie, Malewina, Pandora a stalerodiace odrody, odrody Evie2 a Lidka. Chcel som velmi pekne poprosit o radu, jahody mi maju prijst za dva... celý příspěvek >
Pomozu velmi neskore kultivary jahod, proti zniceniu jarnym mrazom?, 22.8.2017
velmi pekne dakujem. J
Pomozu velmi neskore kultivary jahod, proti zniceniu jarnym mrazom?, 22.8.2017
dakujem za radu, chcem sa spytat, kolko jahod radite zasadit na plochu o rozmere 4x4 metre?   O stalepolodicich som pocul, ze sice rodia, ale plody su vyrazne male, je to pravda, tyka sa to aj Evie 2? Dakujem J 
Pomozu velmi neskore kultivary jahod, proti zniceniu jarnym mrazom?, 13.8.2017
ahoj, chcem zalozit nove jahodovisko a preto rozmyslam, ze by som kupil vylucne velmi neskore kultivary. napr.odroda Pandora, pripadne Malwina   Chcem sa spytat, kedze taketo jahody maju plody az v auguste, su tym padom odolne aj voci jarnym... celý příspěvek >
Na ribezli mi masivne usychaju listy, co s tym?, 3.8.2017
zatial som nehnojil, ale hnojivo mam teda pouzit?
Na ribezli mi masivne usychaju listy, co s tym?, 3.8.2017 Obsahuje fotku
ahoj, na mojej terase mi zacali masivne schnut listy ribezli.  Na jar som ich postriekal proti skvrnitosti, zalieva pravidelna. Od slnka by to nemalo byt popalene, kedze na terase je slnko len par hodin poobede. Neporadi niekto v com je problem... celý příspěvek >
Co je to za chorobu ruzi?, 3.8.2017 Obsahuje fotku
ahoj, na mojej terase mi zacali schnut ruze. Na jar som ich postriekal proti skvrnitosti, zalieva pravidelna. Neporadi niekto v com je problem a ako postupovat? Dakujem za kazdu, dobru radu. J
Ako postupovat u tohoto javoru po prizemnych mrazoch?, 10.7.2017 Obsahuje fotku
Srdecne zdravim, po tejto strasnej zime, kedy boli po sebe 2x po zime prizemne mrazy mi omrzol tento javor. Najprv omrzla polovicka rastliny a potom cely vrch a odspodu zacal nanovo vyrazat vyhonky. Chcem sa spytat, ako teraz postupovat? Treba celu... celý příspěvek >
Peničkova metóda zakoreňovania viniča, 16.6.2017
zial s tym uz nic neurobim, dufam ze sa to nejako podari -:) Podla vas uz sadit do zeme?  Stankovic
Peničkova metóda zakoreňovania viniča, 7.6.2017 Obsahuje fotku
v Rockwoole, ako ste radil. uz vidiet ako prerastaju korene. Dnesne foto
Peničkova metóda zakoreňovania viniča, 19.5.2017 Obsahuje fotku
Tu je foto
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika