Příspěvky uživatele - solide

Co chyba mojim stromcekom?, 7.8.2016 Obsahuje fotku
Ahoj, pred cca 6 rokmi som si zasadil do polotiena moje stromceky. Stromceky maju, kvapkovu zavlahu, na jar a jesen ich pravidelne hnojim vhodnym, granulovanym hnojivom, cez leto kvapalnym na konifery. Stromcekom sa vsak moc nedari a neviem v com je... celý příspěvek >
Je toto plesen?, 30.7.2016 Obsahuje fotku
Ahoj, chcem sa spytat je toto plesen? Treba rajciny striekat?
Skodca na hrusni, 30.7.2016
dakujem za radu, Ano, mlada hruska je Konferencia. Uz druhy rok mi chytil hrusky roztoc a pritom som dal nacas predjarny postrek.Takze na jar mam stomceky postriekat, ked uz budu na stromoch uz nerozkvitnute pucky? Co radite na tu Konferenciu? J
Skodca na hrusni, 28.7.2016 Obsahuje fotku
Ahoj, na 7 rocnej hruske Wiliams sa mi objavil skodca, kedze vdaka mrazu nemam ale tento rok ziadne ovocie, chcem sa spytat ci ma zmysel teraz hrusku striekat. Pravdepodobne sa jedna o roztoca, mam este staru zasobu Omite, alebo Nisorunu, mam to... celý příspěvek >
Ma zmysel nechavat nove výrastky zo spodku stromu?, 28.7.2016 Obsahuje fotku
Ahoj, chcem sa spytat: 1/na cca 7 rocnom strome jablone a slivky zacali vyrazat zospodu nove vyhonky. Da sa s tym nieco robit a ma to zmysel aby bol z toho v buducnosti novy stromcek, alebo to mam vyrezat? 2/kedze tento rok na jabloniach... celý příspěvek >
Znesie Magnolia Grandiflora a Javor Dlanolisty stanoviste s priamym slnkom?, 8.7.2016 Obsahuje fotku
Foto Magnólie
Znesie Magnolia Grandiflora a Javor Dlanolisty stanoviste s priamym slnkom?, 8.7.2016 Obsahuje fotku
Ešte foto javora
Znesie Magnolia Grandiflora a Javor Dlanolisty stanoviste s priamym slnkom?, 6.7.2016
dakujem za radu, takze magnoliu presadzovat nebudem ale vzdy ju polejem, ako casto, kazde rano jednou konvi?  A hnojit ako casto? Moze byt hnojivo na rododendrony? J
Znesie Magnolia Grandiflora a Javor Dlanolisty stanoviste s priamym slnkom?, 6.7.2016
Ahoj, kupil som si v zahradnictve cca 50 cm stalezelenu Magnoliu Grandiflora a cca 1m velky Javor Dlanoilisty.. Kedze mi v zahradnictve povedali ze rastiny znesu stanoviste so stalym, priamym slnkom vysadil som ich asi asi pred 6 tyzdami. Magnolia... celý příspěvek >
Daju sa este treraz sadit ribezle,maliny,egrese?, 3.7.2016
ahoj uvolnil sa mi teraz zahon s kvapkovou závlahou, je tam piescita poda s polotienom.. Chcel by som tam zasadit ribezle, egrese, maliny. Chcem sa spytat, je na o teraz este stale vhodny cas, alebo treba pockat so sadenim na jesen? Rasltiny by som... celý příspěvek >
Vhodny herbicid na datelinu v travniku, neporadi niekto?, 7.6.2016 Obsahuje fotku
ahoj mam vo svojom travniku kolesa malej datelinky. Neporadi niekto vhodny, selektivny herbicid? Bofix nezabera. Dakujem J
Suche kolesa v trave, je to plesen?, 7.6.2016 Obsahuje fotku
Este raz zlozenie mojej travy
Pestovani kopru pod bilou textilii, jak na to?, 31.5.2016
Stale ale neviem ako mam tu textilu dat.Neposle niekto nejaky link kde to je vidiet.
Pestovani kopru pod bilou textilii, jak na to?, 29.5.2016
Casto, i kdyz jsem zasel husteji tak vzeslo jen par rostlin. Potreboval bych poradit jak dat tu textili, ci pouze dat na zem a zatezit hlinou, nebo tam nechat nejakou vuli. J
Suche kolesa v trave, je to plesen?, 29.5.2016 Obsahuje fotku
ano, podla priznakov a fotografii je to presne listova skvrnitost, ta fotka na americkom webe je uplne rovnaka ako sa to prejavuje u mna.  Neporadi niekto vhodne hnojivo na travu s vyssim obsahom draslika? Doteraz som pouzival Travcerit, cez... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika