Příspěvky uživatele - solide

Pestovani kopru pod bilou textilii, jak na to?, 28.5.2016
ahoj, chci se zeptat na vase zkusenosti pestovanim pod bilou, netkanou textilii. Po minule roky jsem se pokousel na sve zahradce vypestovat kopr odrody Moravan. Zel vyledky byly vzdy rozpacite. Ted by jsem se to chtel pokusit s bilou, netkanou... celý příspěvek >
Suche kolesa v trave, je to plesen?, 27.5.2016
naozaj neviem v com je problem a som z toho uz pomaly na nervy. Ked som odstranoval spalenu travu z obdlznika, tak bol drn tak silny, ze som musel vysekavat travu po kuskoch krompacom, nakolko motykou by to bolo velmi narocne, tento flak vznikol za 2... celý příspěvek >
Suche kolesa v trave, je to plesen?, 26.5.2016 Obsahuje fotku
Este foto spalenej travy
Suche kolesa v trave, je to plesen?, 26.5.2016 Obsahuje fotku
Toto je foto po oprave
Proč mi žlutne ňaťový petržel?, 20.5.2016 Obsahuje fotku
Ahoj, pestuji na balkone natovy petrzel, neporadi nekdo co mu chybi kdyz zloutne cast nate? Balkon je pul dne slunny, zalevam pravidelne, pohnojil jsem hnojivem Start Kristalon. J
Opadavanie javoru po presadeni, 13.5.2016 Obsahuje fotku
Ahoj, zakupil som si v zahradnictve Javor dlanolisty, ktory mal vlhky substrat a nasledne som javor na druhy den doobeda zasadil do vykopanej jamy, polial a obsypal mulcovacou korou. Nehnojil som. Pocasie pri sadeni bolo optimalne,1.den polooblacno,... celý příspěvek >
Ma smysl ostrihavat zmrzle kvety jahod?, 6.5.2016
Myslel jsem ze mraz poskodil jn kvety ktere byli jiz vykvetle, ale tech byla mensi polovice a zda nebude dobre poskozene kvety odstrait, aby rastina vyzivovala jen ty ktere zacinaji rozkvetaji ted. J
Ma smysl ostrihavat zmrzle kvety jahod?, 6.5.2016
ahoj chci se zeptat, zel po minulem tydnu nam zmrzlo cast kvetu jahod, kde je ve kvete cerna tecka. My smysl tyto kvety odstranit, aby se jahoda nevysilovala a nahodila nove kvety? J.
Namocenie semien do vody pred vysadbou, 3.5.2016
Ahoj, chcem sa spytat, ak chcem urychlit vzidenie semien uhoriek, cukety, kolko mozem mat maximalne pred vysadbou namocene semena vo vode, aby to bolo optimalne? Dakujem J
Zmrznutie Bobkovišne lekárskej, je to trvale poskodenie?, 2.5.2016
pred sazenim som nehnojil nicim, rastliny boli tyzden po vysadbe v poriadku a zmenili sa az po tom mraze. V stredu sa na ne pojdem pozriet.J
Zmrznutie Bobkovišne lekárskej, je to trvale poskodenie?, 2.5.2016 Obsahuje fotku
ahoj pred dvomi tyzdnami sme k plotu zasadili kriky Bobkovisne lekarskej - Prunus Laurocerasus /Novita/, vysoke cca 50cm, V zahradnictve nam tvrdili ze kriky su mrazuododlne do -20.C. Minuly tyzden, 28.4, ked bol u nas prizemny mraz,... celý příspěvek >
Nemoc nebo skudce na hrusni, 23.4.2016 Obsahuje fotku
Nevim, proc, presne minuly rok jsem mel take roztoce na teto hrusni. Postrikal jsem ji Ommite, ktery jsem mel ze stare zasoby ale asi jsem zvoli silnou koncentrsci nebo jsem spalill listy. Prikladam dalsi foto. Muzu ted opet pouzit Ommite?
Nemoc nebo skudce na hrusni, 23.4.2016 Obsahuje fotku
Ahoj pred 2 tydny, jeste pred rozvinutim kvetu jsem delal predjarni postrik vsech, ovocnych stromu a take hrusni. Ted se mi ale jedine na 6-ti lete hrusni - Wiliamsovka /ostatni stromy a take hruska Konifera jsou v poradku/objevil skudce, nebo nemoc... celý příspěvek >
Co s muskaty po zime?, 15.4.2016
Ano, jedna se o vzprimene muskaty.takze radite nezakraciovat? Nebudou potom jako kostata?
Co s muskaty po zime?, 14.4.2016 Obsahuje fotku
Ahoj, dostal jsem ted od souseda klasicke muskaty, jsou vsak zanedbane. Neporadi nekdo jak, presne je ostrihat, jak dlouhe nechat vyhonky? Dekuji J
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika