Příspěvky uživatele - solide

Rozmnožovanie mäty odrezkami, 10.5.2018
Ja som sa docital ze danie do stimulatora a vlhkeho substratu 100% ucinnost. Takze radite, vybrat a strcit do vody? Preco vednu ked som ich hned po odstihnutia a namoceni do stimulatora hned dal do mokreho substratu. J
Rozmnožovanie mäty odrezkami, 10.5.2018 Obsahuje fotku
ahoj chcem si namnozit mätu odrezkami. Postupoval som vcera tak, ze som si odrezal vrcholove casti maty, cca 8 cm,  nechal na odrezku 4-6 listov, odrezok namocil do vody, strcil do stimulatora a potom hned zapichol do mokreho substratu na... celý příspěvek >
Je to kuceravost na ribezli?, 22.4.2018 Obsahuje fotku
Ahoj, chcem sa spytat, je to nejaka choroba na riibezli, ze by kucerávost? Ak ano, aky postrek na nu?  Dakujem za radu J
Co robit aby som mal konecne normalnu cibulu, 2.4.2018
Dakujem a myslite si teda ze bude este odpovedajuci vysledok v podobe peknej cibule, ked teraz, zaciakom aprila vysejem do pody semienka cibule? 
Rukola, kam na ňu?, 1.4.2018
velmi pekne dakujem, aj u nas sa pod tymto nazvom predava -:)
Co robit aby som mal konecne normalnu cibulu, 1.4.2018
Presvedcili ste ma ze to este tento rok skusim a dam vediet. Skusim si od kazdeho nieco zobrat. Pohnojim podu, teraz, siranom a liadkom amonnym, koľko by ste radili na 2x3 m?sadzacky dam na dva tyzdne do tepla "odpocinut" a za dva tyzden si... celý příspěvek >
Co robit aby som mal konecne normalnu cibulu, 31.3.2018
uf, tak teraz som z toho jelen. 1/Ma zmysel teraz este sadit cibulu zo sadzacky, kedze som podu na jesen nepripravil?  2/Kedze cibula nema rada priame hnojenie, asi teraz nie je dobre dat do pody granulovany, kravsky, alebo konsky hnoj a... celý příspěvek >
Co robit aby som mal konecne normalnu cibulu, 31.3.2018
Uf, paradne som naletel, myslell som ze to je skratka nejakych ucinnych latok, ako NPK, takze SPCH mi moc nepomoze -:)
Co robit aby som mal konecne normalnu cibulu, 30.3.2018
Dakujem za odpoved, mozete to prosim upresnit, co presne znamena SPCH a kde sa to da zohnat? Mam to zapravit do pody este teraz, ak ano za aky cas potom mozem sadzat sadzacku?  Neviem, minuly rok som v zufalosti medzi cibulu ked bola vzidena na... celý příspěvek >
Co robit aby som mal konecne normalnu cibulu, 30.3.2018
ahoj, chcel by som sa poradit. Mam chatu na Zahori, prevazne piescita poda.  Viacero rokov sa pokusam vypestovat cibilu zo sadzacky, ci bielu, zltu, alebo cervenu. Vzdy rovnaky vysledok, cibula pekne vzide, vyrastie do velkosti zelenej cibulky,... celý příspěvek >
Rukola, kam na ňu?, 30.3.2018
Honzo zdravim, neporadite, ako sa vola ten druhy typ rukoly, ktora vam rastie, ako uvadzate,  ako trvalka?  Dakujem Jano
Pestovanie maty, medovky, salvie a stavelu, 27.3.2018 Obsahuje fotku
ahoj chcel som sa spytat, 1.sa pokusam zo semen vypestovat matu, medovku, salviu a stavel. Semena som vysial pred zhruba mesiacom a mam ich na okne. V sucasnej dobe vyzeraju takto, vid obrazky. Uz netrpezlivo cakam aby pominuli nocne mrazy a ja dal... celý příspěvek >
Prežitie vianočného stomčeka v kvetináči, 17.12.2017
ahoj chcem si zo zahradníctva ako vianočný stromček kúpiť polmetrovú, okrasnú borovicu,  vo veľkom kvetináči. Borovica je v zahradníctve vonku. Chcem sa spýtať, ako postupovať aby borovica sviatky na vianoce doma, v teple prežila a potom sa dala... celý příspěvek >
Kedy je posledny cas na presadzovanie trvaliekv jeseni?, 30.10.2017
ahoj, mam na chate zahon trvaliek a krikov s kvapkovou zavlahou a na nej mulcovaciu koru, kde som pri jej vysadzani pred 2 rokmi zial spravil skolacke chyby, ze som ich nasadil vedla seba, na husto. Minuly rok to az tak nevadilo, ale teraz, 2.rok ked... celý příspěvek >
Spravne zalozenie jahodoviska, vase skusenosti, 13.9.2017
dakujem za dalsiu radu, bol som z toho vcera na nervy. Ten napad zatial dat jahody do kvetinacov /mam volne, priesvitne 0,3 l poharky,  ktore v zime pouzivam na pestovanie plant rajcin,  ktore by som na to mohol pouzit/ sa mi zda vcelku... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika