Příspěvky uživatele - Delkim

Tráva na seno na stráň, 16.6.2009
děkuji, toho jsem se bál :) nu což, čím dříve se na to vrhnu tím lépe... na ten rotavátor se někde podívám, ručně v tom kopci to bych asi dělal celé léto... zkusím to nicméně i postupně ručně, teď o víkendu udělám prvních pár metrů... pořádně... celý příspěvek >
Vrtací a sekací kladivo, 16.6.2009
s korunkou jsem nikdy nevrtal, jaký je rozdíl v tom použít do panelu desítku vrták SDS a vrtací kladivo a nebo desítku korunku a obyč vrtačku? výhody/nevýhody? děkuji
Tráva na seno na stráň, 16.6.2009
Za chalupou máme neobdělávanou stráň, resp. kosou to seču 2x do roka a suším na seno... ale je to nekvalitní tráva, taková řidší směs co pořádně nevyroste do výšky, prostě nic moc mix tráva, plevel... Jak to vylepšit v tuhle chvíli ještě na jedno... celý příspěvek >
Vrtací a sekací kladivo, 16.6.2009
pokud skutečně budete potřebovat sekat panely tak na klasické nářadí zapomeňte, zničí vás to fyzicky a obyvatele psychicky (ten prach bude VŠUDE!)... když jsem potřeboval vyřezat menší otvor do panelu tak přijela speciální firma a přesně jak píše... celý příspěvek >
Jak často zalévat okurky, 15.6.2009
přes zimu to provedu důkladněji, byla to jednoznačně špatná rada od profesionála která mi hodně komplikuje zalévání atd... myslíte že by to jako prozatímní řešení mohlo stačit? to co jsem napsal výše... kolem každé rostliny zapracováno do hloubky... celý příspěvek >
Jak často zalévat okurky, 15.6.2009
to nesouhlasím, to bych tenhle problém přece neměl... je to stejné jako když to dáte do truhlíků... pár dnů nezaléváte a pak při zalití voda jen PROTEČE, nic se nenasákne a vodu nezadrží...
Jak často zalévat okurky, 15.6.2009
no vidíte, a já si nechal poradit od zahradníka a vykopal v novém skleníku snad 80cm zeminy a místo toho navezl nový substrát firmy SOBĚSLAV... celkem 80 velkých pytlů, stálo to strašný peníze a nakonec jsem to tím vlastně pokazil, co? :(:(:( dneska... celý příspěvek >
Povadlé okurky, 15.6.2009 Obsahuje fotku
je to tohle??? vidíte výhon okurky co je napadená a výhon sousední rostliny, jež je v pořádku, zatím :( napadenou jsem okamžitě zlikvidoval, jsou to dva dny, ostatní zatím ok! mám postříkat Previcurem raději?
Jak často zalévat okurky, 14.6.2009
Dneska v tom horku jsem ve skleníku zaléval okurky dvakrát a i tak mi to přišlo málo... Jak často je zaléváte vy? Mám tam komplet novou zeminu přímo ze zehradnictví (substrát na zeleninu) do hloubky asi 80cm,  je vzdušná a nemá žádný jíl, cože... celý příspěvek >
Grilování na kameni, 13.6.2009
laický dotaz, nechybí v tom grilovaném mase ta pro někoho žádoucí chuť či vůně či aroma či jak to nazvat toho dřevěného uhlí? někdy mezi uhlí dám i namočené bylinky nebo namočené "uzené dřevo" a pak ta chuť stojí taky za to já používám... celý příspěvek >
Ustřihnout větvičky u rajčat?, 13.6.2009
přesně tak :) jakmile sklidíte všechna rajčátka z první dolní "větvičky", tak všechno co je pod ní můžete odstranit a následně takhle můžete pokračovat směrem nahoru, tj. jakmile dozraje celý další vijan (=větvička) směrem nahoru, tak zase... celý příspěvek >
Ustřihnout větvičky u rajčat?, 12.6.2009
spodní větve s listy dodávají rostlině světlo, atd... tím byste jí uškodil doporučuje se odstranit je až ve chvíli, kdy vám odplodí první vijan, pak je vhodné všechny "větve" pod ním odstranit ale ne dříve
Usychání listů muškátu, 12.6.2009
z těch kroupů mohl i nastydnout, pokud jich bylo dostatek a po určitý čas byly v truhlíku, resp. mohl být tím popálen a nemáte třeba po takové bouřce přemokřený substrát? sousedka když jede na dovolenou tak muškáty zalije vždy tak vydatně, že i po... celý příspěvek >
Jak a v čem sušíte ovoce? Sušení rajčat, solární sušárna, 12.6.2009
výborný postup sušení rajčat i s obrázky jsem našel na netu (anglicky) zaujalo mi to následné zamrazení sušených rajčat, to jsou pak k dispozici bez problémů skladování min. rok www.recipetips.com/kitchen-tips/t--870/how-to-dehydrate-tomatoes.asp
Okurky Saladin, 12.6.2009
roubované mám Saladin, jen dvě sazenice a v podstatě skoro nestíhám už teď sklízet, je to obrovský rozdíl proti dřívějšku kdy jsem musel řešit odštipování a neustále to hlídat... teď si to roste jak chce, já to jen upnu směrem nahoru kam potřebuji a... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika