Příspěvky uživatele - 149.16

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Očkování ořešáku, 1.11.2018
Doktore, v medicině máte také všechno jasné?
Neúspěch s výsadbou Marsu, 1.11.2018
Kde jste to četl? Tu pytlovanou kvalitní zeminu jste vzal kde?
Očkování ořešáku, 31.10.2018
Rozsoudit to mohou jen ti dva pánové. Já bych se přiklonil panu Vaňkovi, je to sice jen Bc a stará se produkci ořešáků, takže o nich musí vědět hodně. O panu Standa z Hradce Králové, nevíme nic, představil se v mnoha tématech a proto si myslím, že... celý příspěvek >
Očkování ořešáku, 30.10.2018
Než nepořádně pokusničit, bude mnohem lepší si vyhledat na netu pátou Rukověť zahrádkáře z roku 2007, kde na stranách 36 až 43, je velmi pěkné pojednání o vegetativní rozmnožování ořešáku. Jinak je na Ukrajině k sehnání kniha zabývající se touto... celý příspěvek >
Otvor ve žlábku zeláku, 28.10.2018
Shánějte raději nějakého keramika. I podle části víka by vám mohl víko vyrobit i v bílém glazování. Důvod je prostý, nedohledáte výrobce, protože už nemusí existovat, nebo s rozbitým hrncem končí v popelnici i víko.
Neúspěch s výsadbou Marsu, 27.10.2018
K bodu 1., neviděl jsem váš ani jiných stěžovatelů stromek při nákupu. Zřejmě jste koupili šmejdy, které navíc prodejce vozí na vozíku napříč republikou, bez řádného zajištění, proti poškození. Tento prodej provádějí brigádníci, kteří o věci nic... celý příspěvek >
Neúspěch s výsadbou Marsu, 27.10.2018
Pane Petře z H, když já něco nabídnu, tak si to laskavě prostudujte a pozorně odsledujte celé video, a tak se dozvíte, že já tím nic nemyslím, ale doporučuji a je to, co zvrácený nápad pana 250.205 vylučuje. Když dodržíme co je napsáno a natočeno,... celý příspěvek >
Neúspěch s výsadbou Marsu, 27.10.2018
Primárně to bylo určeno pro 250.205. Samozřejmě mohou z odkazu čerpat poučení všichni, ale je také třeba si to projít vše. Jak je vidno, tak jste se nepodíval na přiložené video a nesledoval co odborník radí.
Neúspěch s výsadbou Marsu, 27.10.2018
Místo experimentů, je lepší se podívat co píší a říkají odborníci, kteří se tímto živí. Např: Ořešáky Vaněk.
Kdy letos sklidit mrkev, 24.10.2018
Těch rizik je více. Při pozdní sklizni může dojít k poškození drátovcem.
Jaké zvíře to zde zanechalo?, 21.10.2018
Kuna trousí pěkné válečky a většinou tam, kde bydlí a tam dělá hromadu, jako králík v králikárně.
Orechy od blata, 19.10.2018
Takové ořechy vložíte do rašlového pytle a vymácháte ve vodě, je vhodné pomoci trochu promnutím, takto můžete zbavit nečistot i ty dříve posbírané. Následuje normální sušení.
Čím nahradit rýč?, 12.10.2018
Nikdy jsem svůj výkon v rytí neměřil stopkami a ani jsem nikdy neměl tuto potřebu, protože se rytím neživím. Ale můžete si přečíst ve vlákně Obyčejný rýč ver. Fiskars, jak je to s normami rytí v příspěvku pana Josefa 31.1.2012 ve 22:58. Také se říká,... celý příspěvek >
Čím nahradit rýč?, 12.10.2018
Rýč je nenahraditelný! S tak prťavou plochou bych to tady neplevelil.
Brždění VARI z prudkého kopce, 1.10.2018
Přečtěte si alespoň tuto strohou verzi: Motorová brzda - Wikipedie.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika