Příspěvky uživatele - 148.5

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Neznámá rostlinka, 11.11.2019
Na kosmatec jsou i moc dlouhé, ne?  Měla jsem ho ve skalce, ale vypadal jinak. Mě napadnul zrovna anginovník (ty oranžové květy) ale ten má listy širší a spíš tak jako do vějíře... Něco od česneků? (já první myslela, že pažitka)
Kokršpaněl - kolik se dožije?, 8.11.2019
Stačí, když do vyhledávače dáte monoprotein konzervy pro psy a jistě na vás vyskočí více značek. Pokud nemá pes alesrgii na některý druh masa, nemusíte vůbec brát konzervy monoproteinové, stačí, když tam bude alespon 60% masa.
Kokršpaněl - kolik se dožije?, 7.11.2019
Myslíte proti konzervě ze super hyper marketu? Ano jsou drahé. A bude to tím, že obsahují maso. Ať už tady ty, co se nabízí a je to skrytá reklama a nebo jakékoliv jiné, od jiných firem - protože je v nich maso a to není levné. Když vezmu tyhle... celý příspěvek >
Dracena, 7.11.2019
Netuším, jediné, co mne napadlo, že už bylo dost zima, možná nachlazená? Možná už v obchodě, při přepravě atd...
Sousedův ořešák, 4.11.2019
Ono to není jen o vztahu k sousedům, jsou tam i různé okolnosti. Starý ořech, byl v dědově humně uprostřed, velký už když jsem byla děcko. Kdo ho kdy sadil netuším, dědy mne nenapadlo se zeptat. Už není. Ještě za života dal polovinu pozemku... celý příspěvek >
Listopadové mrazy, 2.11.2019
To i u nás Lído. A spálené listy na hortenziích plápolají jak černé vlajky
Listopadové mrazy, 2.11.2019
Na Šumavě klidně, ale to jaksi není směrodatné, tam mrzne i v létě u nás -3st. Jihovýchodní Morava-československá hranice.
Doporučte odrůdu ořešáku, 23.10.2019
Místo myslím dobré, půda... no tu si jaksi nevyberu, takže jíl a kamení a pěstitel, Nevím, jak to ovlivnit, jen tak na něj koukám a neřeším, či spíš koukám, protože nevím, jak tohle řešit. Při sázení dostal kompost to ano, ale jakmile se dostane na... celý příspěvek >
Doporučte odrůdu ořešáku, 23.10.2019
Mám také cca 10letý Mars, kvetl asi třikrát a třikrát většina květů zmrzla. Je pořád malý,  moc neroste a letos měl asi tři ořechy(které snědly veverky) Také přemýšlím, jestli ho poslat do věčných lovišť a nebo mu dát ještě šanci a najít místo... celý příspěvek >
Co použít na odlehčení zeminy, 20.10.2019
Souhlas, jen to bude trvat poněkud dýl, než dvě sezony. Já se o to snažím tímto postupem - slamnatý koňský hnůj, dřevěný popel, kompost, posekaná tráva, zelené hnojení... už asi 12let a poznat to opravdu je asi poslední 4 roky Původní materiál byl... celý příspěvek >
Chlupaté jádra vlašských ořechů, 16.10.2019
Nejde, ale stačí si najít to, jak tato vámi jmenovaná plíseň vypadá a je jasné, že to zadavatelova plíseň není. Ne, vůbec nemám v těch plísních jasno a bylo by fajn, kdyby se jednou provždy řeklo, co jo a co ne, ale třeba na sýrech máme plíseň tu... celý příspěvek >
Plot - sousedi, 5.10.2019
Mvvv..bydlíte vedle Sběrných surovin?!? Omlouvám se, nedalo mi to Tak tohle je samozřejmě děs, mluvila sem o normáních lidech. Tady pomůže jedině jak se píše nade mnou.. Na tohle je i,,zelený mor" slabý kalibr
Plot - sousedi, 5.10.2019
Snad nejsem ještě tak stará, ale tohle mi vadí také hodně. A ještě víc mne to překvapuje u mladých lidí. Zrovna nedávno to přistálo na plotě jedněch, o kterých bych si to nikdy nepomyslela. Sama mám také zepředu baráku kamenou zeď, ale je to... celý příspěvek >
Co je tohle za kytku?, 2.10.2019
Pane Janča Přiznám se, že tuhle kytku jsem v životě neviděla
Javor platanoides výsadba v prosinci, 28.9.2019
Pane SPCH, kde by se mladý stromek dostal do nezámrzných hlubin? U nás je nezámrzná 120cm, takže mě se tam běžně dostane až za několik let Prostě takhle mladý stromek bude čučet a čekat na jaro
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika