Příspěvky uživatele - 51.13

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
T 9, 7.7.2018 Obsahuje fotku
IT 9 sa tiež vyfarbuje nádherné velké slivky, radosť na ne pozerať tiež si počkám až dozreje.
IT 10, 7.7.2018 Obsahuje fotku
Krásne sa vyfarbila T 10 plody sú veľké nádhera na koštovku si ešte počkám.
Halyomorpha halys, 6.7.2018 Obsahuje fotku
Dnes na talianskej stránke písali o tomto škodcovi, ktorý im robí problémy, postreky tak nezaberajú, ako nové ochrané siete, cez ktore sa nedostane dnu.
Velkopavlovická, 4.7.2018
Dnes som koštoval Vekopavlovickú plody velké ako pomaranče, ale preto ta velkosť lebo na jar premrzla zostalo tak 40% plodov, chuť výborná ale zasa monilia hnije na strome tak ako maďarska ostatné odrody to nerobia je to škoda.
Meruňka Maďarská - jaké máte zkušenosti, 4.7.2018 Obsahuje fotku
Maďarská už je skoro obraná chuťovo je tento rok výborná, menej plodov jarný mráz ju preriedil, ale zase ta monilia na plodoch dám foto madarskej klon vruble zobraté z 50 roč.stromu tejto odrode mráz nevadil ešte len teraz dozrieva podpník myro.
Cot 10-90, 4.7.2018 Obsahuje fotku
Cot 10-90 vruble z španielska podpník myro. vydržala jarné mrazi preto som zariskoval nechal som 2 plody na skúšku aká bude chuťovo sa dozviem za pár dní. 
Italia giant, 4.7.2018 Obsahuje fotku
Italia giant túto slivku som dostal od kámoša, vruble z talianska podpnik wavit tiež dozrieva uvidím aká bude chuťovo. 
Topimmun, 4.7.2018 Obsahuje fotku
Topimmun práve dozrieva nádherná úroda tiež jej nevadia jarné mrazi.
Švestka Topfive, 4.7.2018 Obsahuje fotku
Už sa vyfarbila Topfive každý rok neskutočná úroda nevadia jej jarné mrazi.
Padlí, strupovitost, svilušky, květopas, pilatka a obaleči na jádrovinách 2018, 24.6.2018 Obsahuje fotku
Nazdar Peter práve mi došli fotky z oberačky morava marhulky hybrid 19, Petra obrali 30 bedničiek po obede budú dalšie posledné foto som robil ja keď som tam bol nádherná 69, oplatí sa navštevovať sadarov vždy majú niečo zaujimavé, všetko majú na... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, svilušky, květopas, pilatka a obaleči na jádrovinách 2018, 23.6.2018
Peter ale ja nechcem jesť pašteku a slivky s obalovačom, preto striekam a mám nádherne plody v zahrade bez chorôb a červíkov, keď nič nedáš nič kvalitné nemáš.
Klon Velkopavlovickej, 23.6.2018
Pán Jiří na to som aj ja zvedavý, potom by sme si mohli vymeniť vrúble, ja sa teším na marhulku 69,Pinkmery, Royalred a Petru včera mi tel.kamoš sadar že Petra dozrela je výborá sladká štavnatá až moc to je moja parketa v auguste si pôjdem pre vrúble... celý příspěvek >
Samourai, 23.6.2018 Obsahuje fotku
Samourai sladká malo štavnatá menšie marhulky.Telef.som sadarom na moravu tý ich majú pekné velké aj Rubistu peknu velkú to bude zaste tým podpnikom torinel, na tomto podpníku su slabé prírastky čo nemám na st.juliene alebo myro. všetko slabo roste.
Mediabel, 23.6.2018 Obsahuje fotku
Mediabel sladká menej štavnatá výborná krásne špicaté plody velmi chutí mravcom stále lozia na strom a kŕmia sa na budúci rok dám lepové pási bude od nich pokoj.
Koolgat, 23.6.2018 Obsahuje fotku
Koolgat je nádherná marhulka, čakal som že zmäkne, ale ona je stále tvrdá, všimol som si mravcov, ako ju začali koštovať tak som ju okoštoval aj ja sladučká, štavnatá asi bola vyšlachtená na prepravu neotlača sa.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika