Příspěvky uživatele - 51.13

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Čiernavka škodca sliviek z azie, 19.5.2018 Obsahuje fotku
Pán Hlavatý máte asi pravdu, zbytočne som panikáril, sady a vinice som až teraz čítal nakoľko, keď pridete po 2 týždňoch domov robota sa v zahrade nakopí takže som nemal na nič čas.Ale 2 týždne daždivého počasia pomohlo ktomu že krásne narostli plody... celý příspěvek >
Čiernavka škodca sliviek z azie, 19.5.2018 Obsahuje fotku
Dnes som pozeral slivečky v zahrade a našiel som tam 5 sliviek napadnutých nejakým škodcom, prerezal som ich, vnútri boli uhynuté larvy. Podľa obrazkov čo som pozeral je to Čiernavka, štastie že som striekal 2 postreky pred 2 týždňami Vertimec a... celý příspěvek >
Su pears, 7.5.2018 Obsahuje fotku
Čínska spoločnosť na 8 500 ha vo vysokej nadmorskej výške 800 - 1200m pestuje hrušky a jablká, ktoré vyváža do veľa krajín, nechce sa mi písať popis každej odrody, niektoré maju extremne dlhú trvanlivosť.
Italské odrůdy meruněk, 19.4.2018 Obsahuje fotku
Zatial je skoro hodnotiť, krásne plody má už Tsunami, Mediabel, Ladycot a Delicecot foto plodov tieto odrody vôbec nepoškodil mráz.Madarská zostalo 30% plodov, Velkopavlovická tiež asi 30%.
Rozkvétání 2018 M+B, 31.3.2018
Mimmo proste nádhera, uvidím či aj u nás budú takto krásne kvitnuť marhulky, alebo to majú po tých mrazoch už za sebou. 
Rubin spur, 27.3.2018
Majitelom je firma Fytos, táto odroda sa vyskytla v sadoch čes.rep.a Fytos ju môže množiť. Pán Voráček tuto odrodu predctavil na seminári v Dolnej Strehovej, kámoš čo tam bol vravel na obrázkoch ktoré mali zo sadov vyzerala fantasticky, tiež si kúpil... celý příspěvek >
Buda, 24.3.2018 Obsahuje fotku
Profesor Zoran zo Srbska polno.fakulta v Novom sade túžil vyšlachtiť novú odrodu odolnú voči jarnym mrazom.V rokoch si všimol že jedna odroda marhulky sa líši od ostatných vznikla prirodzenou mutaciou, je to velmi zriedkavé, keď sa najde takáto... celý příspěvek >
Slivovice 2017, 24.3.2018
Samozrejme že Toptaste pálenka je iná, z každej odrody sliviek musí slivovica chutiť inak.Poučil som sa keď som bol na morave u sadarov ktorí nové odrody sliviek kupili hneď po revolúcii.Majú pred nami nádskok vedia konbinovať z určitých odrôd... celý příspěvek >
Greenpeace new "New Bees", 23.3.2018 Obsahuje fotku
V 100+1 bol dnes článok a nadpis článku.Zemědělství budoucnosti :Zastoupí včely robotičtí opylovači od Walmartu? Keby včely nestíhaly, alebo keby podlahly nepriaznivému prostrediu, chemikalie, choroby, môžu byt nahradené robotickými... celý příspěvek >
Bravo de Esmolfe, 22.3.2018 Obsahuje fotku
Bravo de Esmolfe je to náhodný semenáč v Portugalsku, známy od 18 storočia.V starých sadoch je 800 až 1599 stromov, nové sa rozšírili o 140ha.Optimálna nadmorská výška pre pestovanie tejto odrody je 350 - 550m.Neskoršie kvitne uniká mrazom, vydrží... celý příspěvek >
E.u. strom r. 2018, 22.3.2018 Obsahuje fotku
Víťazom súťaže európsky strom roka sa stal strom z Portugalska korkový dub zasadený v r.1783, druhe miesto obsadil Brest z Španielska, tretie miesto Dub Rusko ale pekné sú aj sekvoje z Bulharska naša jabloň z Bošáce sa umiestnila na šiestom mieste.
Chrysodeix chalcites, 21.3.2018 Obsahuje fotku
Chrysodeix chalcites tento škodca roky devastuje banánové plantáže požiera listy a banany.Dnes na talianskej stránke zverejnili, kde už je rozšírený tento škodca.V Izraeli požiera rajčiny, v Eu. datelinu, kukuricu, sóju, ovocie, zeleninu v skleníkoch... celý příspěvek >
Nové technológie v sadoch, 21.3.2018 Obsahuje fotku
Nakoľko je problém s pracovnou silou v sadoch a viniciach, vyvíjajú sa stroje na oberanie ovocia.Na videách v zahraničí pracujú v sadoch vedšinou starši ludia malo mladých taka situacia je aj u nás.V časopise sady a vinice majitelia vinohradov... celý příspěvek >
Radimov 2018, 18.3.2018
Rafaelko to je na usporiadateloch mi sme boli iba košteri, keby som tu nedal to foto o čom by si písal.
D'Agen, 18.3.2018
Nieje na tom nič špatného, už som aj ja ukludnil nemám nič proti panovi I.H. ani vám.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika