Příspěvky uživatele - 111.183

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jabloň Jonathan, 17.10.2014
I mě potěší. Hodlám dva vysadit, pokud seženu, raději bych Jonared. Byla by vhodná podnož M7? Chtěl bych né moc velké zákrsky, těžší půda, 300m.n.m. Ostravsko. Díry vylepším a pravděpodobně preventívně odvodním drenáží.  Nebo jakou jinou... celý příspěvek >
Jak zlepšit těžkou půdu?, 14.10.2014
Kvalita hoření uhlí-- no, jak v čem, Dnešní automatické kotle s podavačem, ventilátorem a malým hořákem spalují velmi dobře, viz udávané účinnosti.  Rosťa
Jak zlepšit těžkou půdu?, 13.10.2014
Do jílu né, ale do těžké hnědé hlíny, co mám, (ostravsko) by to šlo, stejně jako písek. Důežité je utrefit dobrou vhkost. Nesmí být suchá ani mokrá. Porýt, rozkopat, navrstvit přísady, nastartovat rotavátor a kutat a kutat, až se z něho kouří. S... celý příspěvek >
Jak zlepšit těžkou půdu?, 13.10.2014
Taky mě napadlo, že tunou polystyr. drti by šla možná zasypat Macocha. Ceny jsou tuším kolem 1000kč za m3, když se zohední dovoz písku, bude ta cena za kubík skoro stejná, polystyrén jde dovézt na vozíku za autem. S chemií z toho polystyrénu problém... celý příspěvek >
Jak zlepšit těžkou půdu?, 13.10.2014
Proč se nepoužívá jako jedna ze složek k odehčení polystyrénová drť? Že by něco uvolňoval? Myslel bych, že to je chemicky dosti stabilní materiál, asi se ještě nikdo neotrávil když žije v bytě, kde tím má oplácané stropy. Společně s pískem by to... celý příspěvek >
Ochrana před sršněmi, 26.8.2014 Obsahuje fotku
Pivo, stačí neznačkové, petka bez úprav.  R.
Co pořídit na menší zahradu, když nemůžu mít všechno, 23.5.2014
Ale jako legrace je ten stojatý záhon dobrý! V takém úhlu by musel být asi uzděný. To je snad obrázek z padesátých let, kdy v Rusku šechtili Stalinovu stoklasou pšenici. Stonek se měl větvit a na každé větvičce jeden klas. Propaganda to hlásala... celý příspěvek >
Zapraveni pisku do zeminy, 5.5.2014
Písek je pro těžkou hlínu hotový zázrak. Mám s tím zkušenost. Pro profil 10 cm nejlíp vrstvu 3cm písku a zapravit. To by však bylo 7,5 m3, tedy nějakých 12-13 tun, pode vlhkosti. Množství pod 1 cm nebude za rok znát.  RM
Rez hrušňová - kdy je nejvhodnější doba k pokácení jalovce, 2.5.2014
Sekera a pila jsou na ošetření jalovce nejlepší. Co jsem takto ošetřil ten náš, nemám rez žádnou už několik let.  R.
Déšť a květy, 16.4.2014
Začínám to vidět bledě. Ale kdyby si včely pořídily kabáty, tak můžou pracovat. Letos to vidím bledě, 2012 to pomrzlo o měsíc později.
Hybrid švestkomeruňka, 16.4.2014
Něco jako hybrid kočkopes. Meruńka ano, švestka ano. Ale kočkopes né neboť bych nevěděl jestli toho psa na přední nebo zadní polovinu.
Skleník na zemních vrutech?, 16.4.2014
Vruty vidím jako módní bublinu dnešního globalizovaného světa, všechno levně, rychle, bez práce.Na výsledek nehledě.
Problém se základy pro skleník, 16.4.2014
Záleží, co to bude za skleník. Uvažoval bych, v půli délky to výškově o polovinu celé uskočit, včetně skleníku.  Problém by byl rázem "poloviční".
Vyplatí se v dnešní době stavět skleník nebo koupit hotový?, 16.4.2014
Já dospěl k závěru, že jiný než ze sádrokartonářských profilů a skla ze starých oken nechci. Honit po poli polykarbonát (jinak úžasný materiál) a dokřivené hliníkové páratka nemám zájem, ani investovat desetitisíce.  K otázce, zdali se... celý příspěvek >
Jak naložit maso na uzení, 5.1.2014
Jak píše výše paní Jiřina, 10kg masa, 5 l vody a 500gr soli, to je koncentrace 3,3%. Je to trochu slanější než nějaký průměr, ale tak to mám rád, dělám to taky tak. Uváděné hodnoty 20gr na kilo, z toho část se vyleje s vodou, v masu zbyde snad 1,5%,... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika