Příspěvky uživatele - 92.43

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak vytrhat betonové sloupky?, 10.6.2012
Máte tři možnosti: 1. Sloupky lehce odkopat a pak přes trojnožku vytáhnout lanovým (řetězový) zvedákem, tzv. hupcugem 2. Pozvat šikovného bagristu, který Vám sloupky vytáhne za deset minut 3. Odřezat u země, koupit nové sloupky a zabetonovat na... celý příspěvek >
Kdy sklízet česnek, 2.6.2012
Je to tak, zatím se česnek táhne do výšin, letos mám suveréně nejhezčí za poslední roky. Už jde do stvolu. Nemůžu se dočkat na topinku s čerstvým česnekem...
Pozdní jarní mrazy, 18.5.2012
Ostravsko 323mnm, ráno v 6 bylo 2°C a lehká jinovatka, po práci jsem prošel zahradu a kromě lehce popáleného vína žádné škody nejsou. Rajčatta a papriky budu vysazovat zítra.
Výběr masa na steak, 17.5.2012
Je vidět, že jsi Honzo na stejné notě jako já. Nic se nevyrovná šťavnatému steaku z roštěnce a vyzráleho masa jihoamerického plemene. Já taky nakupuji maso na steaky v Makru a případně mě nezklamal Interspar (tam mají Irský skot). Bohužel náš... celý příspěvek >
Grilování na litinovém tálu, 16.5.2012
Honzo, máš pravdu, není nad hovězí roštěnec z argetinského býčka, který je správně zestařen a připraven na talíři.
Grilování na litinovém tálu, 15.5.2012
Používám pod maso olej v rozprašovači, který použiju těsně před položením masa na litinový plát. Bramboráky dělám úplně nasucho. Nikdy se mi maso ani placek nepřichytily. Třeba to je o teplotě, třeba o tloušťce plátu, třeba o materiálu.
Grilování na litinovém tálu, 15.5.2012
Maso se Vám připálí i na teflonovém povrchu, když ho budete "drtit" 3 hodiny. Litinovou plotnu mám doma na "zdravé" grilování a na bramboráky, je tlustá 4mm a pravděpodobně bude taky ze starých kamen. Vše funguje jak má, přesto u nás doma zatím... celý příspěvek >
Broskev Revita, 12.5.2012
Trochu mi to připomíná mou meruňku Pincot se zaručenou silnou odolnosti vůči mrazům ve dřevě i v květu. Shodou odolností je to meruňka, která je poškozená mrazem nejvíce. A taková "obyčejná" Kompakta rostoucí 6m od Pincotu má přeplozeno...
Dosavadní klady a zápory letošní ovocnářské sezóny, 12.5.2012
Také nechci hodnotit dne před večerem, ale s úrodou ovoce (obecně) to vypadá dobře. Meruňky pomrzly a vykvetly tak ze 30%, násada plůdků je však docela slušná (bez poškození Kompakta, která je obalena dvoucentimetrovými plůdky; "mrazuodolný" Pincot... celý příspěvek >
Stavba udírny s grilem svépomocí, 12.5.2012
Hmm, pěkný. Je vidět, že co kosek, to originál. A tak by to u zahradních staveb mělo být. Ať slouží!
Bergeron - zmzla?, 8.5.2012
Nezmrzla, má monilii. Kmínek vykopat a na jeho místě zasadit brambory.
Stavba udírny s grilem svépomocí, 6.5.2012
Ahoj Jirko, kouřovod budeš muset tepelně zaizolovat (jestli k tomu použiješ vatu, nebo kouřovot dodatečně obezdíš, případně zasypeš zeminou je jen na Tobě. V případě obezdění potřebuješ základ, pokud použiješ zeminu, tak budeš muset zaizolovat... celý příspěvek >
Melounoviště 2012, 2.5.2012
Dobrý den, zkusil jsem znovu roubovat melouny mezi děložní lístky tykve (konkrétně fíkolisté), ale u skoro u všech došlo asi po cca 5 dnech k tomu, že místo roubování (spojení) "změklo" a uhnilo, přitom jsem rostliny neměl nijak přeleté. Nevíte... celý příspěvek >
Lze napravit nepovedené kyselé uzené?, 28.4.2012
Bohužel jedině vyhodit, v opačném případě si koledujete o zdravotní potíže, případně i otravu.
Zvýšení dvorku - nová zídka, dlažba, 24.4.2012
U nás na ostravsku se používjí velice často jako konstrukční vrstvy strusky. Nejsou úplně hydrofóbní jako těžený (lomový) kámen, ale jsou dostupné. Ono i ta samotná dlažba není hydrofóbní... Průsak vody přes konstrukci bude velmi podobný,... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika