Příspěvky uživatele - 92.43

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stavba udírny s grilem svépomocí, 23.12.2012 Obsahuje fotku
Přidávám fotku domácích klobás z letošního uzení, povedly se jako vždy :) a hlavně - což sem patří - udírna "pracuje" tak jak má. Udičům zdar, ať máte mso a klobásy podle svého gusta! Klidné a pohodové svátky přeje Martin
Zkušenost se sekačkou MTD 395 SPO, 18.11.2012
To by mě zajímalo co s tou sekačkou provádíte, že vám nefunguje pojezd, mám ji již pátou sezonu, ale s tímto jsem se ještě nesetkal. A a to každoročně poseká cca 3000 m2.
Prosím co je to za rostlinu, 21.10.2012
moc vám všem děkuji, jsem moc rada ze ste mi poradili.
Prosím co je to za rostlinu, 21.10.2012 Obsahuje fotku
prosím o jaku rostlinu se jedna.děkuji
Nakládání masa - problém, 18.9.2012
Není to zase taková věda - stačí smaltovaný hrnec. Někdo dokonce nakládá maso do plastových kyblíků... a je to jedlé...
Zahradní krb a pergola - stavba svépomocí, 13.9.2012
Nechci chytračit, ale asi nejlepší bude stavět jednu stavbu s respektem k té druhé a ideální stav je si sednout a nakreslit si obě stavby na jeden papír. Opačná varianta vede pouze ke kompromisům.
Co vysadit za česnek?, 13.9.2012
Záleží, kolik mají palice stroužků. U paličáku (okolo 6 stroužků) by mělo stačit okolo 15 palic.
TopTaste?, 26.8.2012
Letos mám opět Toptaste sladkou jako med. Budu se opakovat z loňska když napíšu, že je to pro mě zatím jednoznačně nejlepší náhrada za domácí.
Háčky do udírny, 15.8.2012
Já mám háčky z IKEA (kuchyňské oddělení), nerezové 10 ks vyšly na 39Kč.
Plynový gril spolu s, 21.7.2012
Máte pravdu, že maso grilované nad dřevem nebo plynem chutná stejně dobře, možná nad plynem po přidání třísek ještě lépe. Vyzkoušeno osobně . Takže nemá význam obhajovat "klasické" krby před plynovými. Jen mi připadá zbytečné plynový gril... celý příspěvek >
Plynový gril spolu s "digestoří", 21.7.2012
Však je to pouze Vaše volba . Pokud by to měl být mobilní plynový gril, tak bych ho já osobně nedával úplně k domu a určitě bych pro něho nedělal stavební připravenost. Martin
Plynový gril spolu s "digestoří", 21.7.2012
Zdravím staviteli, vzhledem ke stavební připravenosti si myslím, že by bylo lepší postavit si zděný krb s klasickým sopouchem, přičemž komín by byl napojen do připraveného komínu domku. Díky tahu by krb neměl kouřit. Použitím "digestoře" bez... celý příspěvek >
Stavba udírny s grilem svépomocí, 7.7.2012
Vyřešit to lze třeba tak, že na lepenku před zděním uděláš 3cm betonovou mazaninu. Tím ochráníš izolaci i maso :). Další variantou je použití hydroizolačních folií, které se pouze položí na základ.
Nejchutnější rajčata, 2.7.2012
Naprosto přesné a trefně napsané. Já se pod toto podepisuji.
Obaleč švestkový - 1. generace, 30.6.2012
Zdravím odborníci a chemici, po návratu z dovolené jsem si všimnul, že švestka Stanley a broskvoň Redhaven jsou velice silně zasaženy "živočichem", který v plodech tesně pod slupkou provrtává chodbičky a následně z plodů vytéká... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika