Příspěvky uživatele - 166.45

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jakou sekacku, zn. spolehlivost, 15.5.2012
2 - 3 ovce. 100% záruka.
Kadeřavost - postřik dnes?, 13.3.2012
Aniž bych znal Vaši odpověď, při dnešních cestách jsem Syllit koupil neb jsem jej i dříve používal. 5.3. (když se rozumně oteplilo) jsem stříkal Championem, dnes nebo zítra chci odzkoušet Kocide a vyjde-li to následně i Syllit. Angrešty hluboce... celý příspěvek >
Výsev rajčat, 13.3.2012
Když jsem to načal, tak to dokončím. Kelímky můžete použít stejné, jen vyměňte zeminu. Opatrně vyklopit, aby se rostlinky nepolámaly a zasadit až po lístky. Ostatně můžete to zkusit jen na některých pro kontrolu. A mějte na paměti, že chvíli zase... celý příspěvek >
Kadeřavost - postřik dnes?, 13.3.2012
Pane Mirku, který systémový prostředek používáte? Alespoň naznačte. Co jsem se probíral těmi doporučovanými, všechny jsou kontaktní.    I.
Výsev rajčat, 10.3.2012
Také se přidám se zkušeností: po přepikýrovaní rostlinky asi týden "čučí", zvykají si a pak se rozjedou. Dle mého skromného názoru přesazení asi nebylo nejlépe provedeno. Já je sadím až po "krk", t.zn. až po lístky do zeminy. Hlavní dlouhý kořen... celý příspěvek >
Plíseň na substrátu, 3.3.2012
Na substrátu s přepikýrovanýma paprikama se mně objevuje šedá plíseň. Chápu, že to bude mokrem neb rostlinkám dopřávám denně zálivku a to dešťovou vodou s přidáním lignohumátu a zpočátku jsem přidal i Previcur. Tato plíseň se v předchozích letech... celý příspěvek >
Jak zakopat slivovici, 2.3.2012
Taky souhlasím, jen jsem popsal zkušenost. Ale, co když při narození bude jako letos -20 a metr sněhu? Dovedu si představit, že narození vnučky je taková událost, která převáží všechny nesnáze a určitě bude stát za to je překonat. Jenom pozor na ten... celý příspěvek >
Jak zakopat slivovici, 2.3.2012
Mám stejné zkušenosti. Slivovici jsem po vyvětrání dával do 2 l demižonků, uavřel korkovou zátkou a zalil pečetním voskem, uložil do viného sklepa. Vždy trošku ubylo a když jsem některou v neplodných letech z tohoto archivu otevřel, měla úplně... celý příspěvek >
Pomoc při stříhání révy, 28.2.2012
Milá Ivo, je fajn, že se nám ženy zapojují do vinařství. Leč Váš dotaz zároveň navozuje více otázek, než bude možno přikročit k radě. K čemu má réva sloužit - k užitku nebo má odstínit sousedy? Je totiž blízko plotu, pokud jsem všiml, t.zn. že Vám... celý příspěvek >
Předpestováni salátu, 23.2.2012
se přidám se zkušenostmi: v září klasicky vysévám Humil do malé vyničky, v říjnu přepikýruji a v listopadu přesazuji sazeničky do nevytápěného skleníku. Je-li počasí milostivo, první sklízím začátkem dubna. Počátkem února obdobným způsobem... celý příspěvek >
Lunární kalendář 2012, 10.2.2012 Obsahuje fotku
Vloudila se chybička, nevím, jak se vkládá více obrázků. Tak ty pracanty až teď.    I.
Lunární kalendář 2012, 10.2.2012 Obsahuje fotku
Paní Lenko, děkuji, že jste mé vědomosti posunula dál. Loni mě vyprovokoval pan Mirek, podle kterého jsem sel a nějaký výsledek přikládám na fotu (těch pracantů si prosím nevšímejte, já jsem držel fofoaparát). Lunárním kalendářem jsem se začal více... celý příspěvek >
Lunární kalendář 2012, 9.2.2012
Abych pravdu řekl, jsem trochu zmätený. Tato problematika mě zajímá, leč oba uváděné kalendáře se rozcházejí, oba autoři zdůvodňují, proč je jejich kalendář prioritní či na jakých principech je stavěn. Ten od paní Lenči byl pravděpodobně přílohou... celý příspěvek >
Vytvořme společnou nazorovou degustaci starých odrud, 7.2.2012
Omlouvám se, že sem vstupuji nikoliv s žebříčkem chutí, ale s dotazem: můj otec byl zámecký zahradník a v užitkové zahradě byla jabloň s poměrně menšími žlutozelenými plody s extrémně sladkou chutí, hned po "vylíhnutí", na skladování to nebylo. Je to... celý příspěvek >
Odrůda rajčete, 19.1.2012
Pane Mirku, nenašel by se někde lunární kalendář 2012, podobný, jaký jste tu někde vyvěsil loni? Dík.     I.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika