Příspěvky uživatele - 166.4

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Neznámý keř, 22.6.2015
Jochovec !! Tak to tedy klobouk dolů, v životě jsem o takové kytce neslyšel, ani ji neviděl...
Poznáte druh stromu?, 20.6.2015
Asi jeřáb prostřední.
Bílé skvrny na kaktusu, 15.6.2015
Ferokaktusy jsou na tvorbu různých skvrn na dolní čáti těla citlivé. Ty Vaše opravdu vypadají jako popálení od ostrého jarního slunce. Rostlině nijak neublíží, postupem let odrostou směrem dolů. Příští rok před něj dejte zjara na pár týdnů nějaké... celý příspěvek >
Alocasia macrorrhiza, 24.5.2015
Seřízněte ji až u země, určitě obrazí a bude hezčí než vyrůstající z pahýlu. Z množením nařezaných dílů stonku zkušenost nemám.
Pozná je někdo?, 13.5.2015
Tak jsem trošku probral skalničky z čeledi brukvovitých - ani jsem netušil, že je jich tolik - a ta žlutě květoucí bude nejspíše nějaké Erysimum. A ta sivutka mne vůbec nenapadla a přitom se pěstuje léta letoucí.... pane Josefe
Neznámá rostlina a nemoc?, 13.5.2015
Tak už to mám. Původně jsem si myslel, že je to z umělé hmoty, ale na podnět KUKYho jsem se podíval na příbuzné tenur a ejhle, jihoafrická Albuca spiralis. 
Co je to za keřík?, 12.5.2015
Lithodora diffusa 
Jak zredukovat miscantus, který se rozrostl do keřu, 12.5.2015
Zajímalo by mne, jaký druh miskantu máte. Ještě jserm neviděl trs o průměru 4 metrů,  natož rozrostlý během několika let...
Název stromu, 7.5.2015
Cotinus coggygria 'Royal Purple' 
Poznáte rostliny z okolí Mendlova náměstí v Brně, 4.5.2015
119 Lycium chinense
Název rostliny, 29.4.2015
To senecio se mi moc nezdá, domnívám se, že se jedná o nějakou euforbii, nejpíše Euphorbia clandestina.
Co je to?, 25.4.2015
Přísavník???
Co místo popínavých růží, 21.4.2015
Nezlobte se na růži, že má trny. Radujte se, že trnitý keř má tak krásné květy...
Prosím poraďte o jaký strom se jedná, 12.4.2015
Zkuste se podívat v Kanadě, z čeho se tam získává cukr...
Karel, Jiří - polykarbonátové pařeniště, zkušenosti, 5.4.2015 Obsahuje fotku
Skleník Venus. zpráva po 5. zimě. Vše při starém, skleník stojí, nic z něj neopadává, přestál i nedávné vichry. Zima dohromady žádná, sníh žádný, minimální teplota -9 C jen jednu noc. Nátěr bílou stínící barvou s troškou... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika