Příspěvky uživatele - 166.4

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Karel, Jiří - polykarbonátové pařeniště, zkušenosti, 26.3.2016 Obsahuje fotku
Skleník Venus - zpráva po 6. zimě. Vše při starém, skleník stojí, nic z něj neopadává, polykarbonáty bez poškození, stínění s duvilaxem drží. Zima dohromady žádná, sníh žádný, minimální teplota -11 C jen jednu noc, jinak kolem -5... celý příspěvek >
Co je to za rostlinu?, 19.3.2016
Souhlasím.
Identifikace rostliny, 25.2.2016
Když to bylo naživu, tak to mohlo být nějaké Senecio.
Moj sklenik z CD profilov, 21.2.2016
Ty kanystry ještě zvažte, podle mne zabírají zbytečně velkou plochu záhonu.
Starý obrovský šeřík něco přes 70let, 21.2.2016
Ty otvory prostředkem starších větví šeříku nejsou známkou choroby ale vrozenou vlastností tohoto keře. Dokonce má podle nich latinské jméno Syringa = syrinx = Panova flétna. Tak jak radí paní Lída, vyřezávejte jen větve, které jsou zcela suché až po... celý příspěvek >
Starý obrovský šeřík něco přes 70let, 21.2.2016
Pokud Vám nevadí jeho velikost, nedělal bych s ním nic - je to pěkně rostlý starý keř. Pro lepší kvetení bych jej přihnojil.
Duhová růže, 13.2.2016
Ty děložní lístky mi připomínají běžnou popínavou letničku pojívnici = Ipomea, event,. něco jiného ze svlačcovitých. Růže to není stoprocentně..
Pěstuje někdo Eucomis?, 13.2.2016
Oprava - příspěvek 12.2.2016 17:10 - patří tam Eucomis = chocholatice a ne Eucharis = Urceolina = líbenka.
Pěstuje někdo Eucomis?, 12.2.2016
O pěstování hvězdníků je spousta informací na netu, i v češtině. Eucharisy mám v polostínu, zalévám přiměřeně, není to sukulent ani bahenní kytka, hnojím v době růstu a květu jednou týdně kristalonem jako ostatní kytky, zemina obyčejná pro... celý příspěvek >
Řez mišpule, 8.2.2016 Obsahuje fotku
Něco o mišpuli ze Zahrádkáře:
Jak na mladou lísku, 30.1.2016
V návodu, který jsem Vám poslal, se nepíše nic o tom, že se mají větve zakracovat KAŽDOROČNĚ.
Jak na mladou lísku, 30.1.2016 Obsahuje fotku
Keřová líska je pravokořenná, stromek je roubován na lísku tureckou. Pravidla řezu máte v příloze.
Neopadavé keře, 30.1.2016
Ani jeden z nich zdaleka nedoroste 3-5 metrů, což byl první požadavek na větrolam.
Mandloň záchrana, 30.1.2016 Obsahuje fotku
Zahrádkář 3/2006
Neznámý druh luskovin, 3.12.2015 Obsahuje fotku
Osobní zkušenosti žádné, ale toto o prvních dvou psali v Zahrádkáři.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika