Příspěvky uživatele - 166.4

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Které rostliny v květu výrazně silně voní?, 1.12.2015
To Ivan Nevím jak Váš, ale můj vytrvalý hrachor nevoní...
Co je to za rostlinu?, 29.11.2015
Pro začátek přejeďte jemně prstem po jizvě po odpadlém listu. Popíchají li Vás jemné ostníky, je to opuncie, nepopíchají li, je to pryšec.
Co to je za keř?, 9.11.2015
Asi perovskia.
Oblíbený kvíz -, 30.10.2015
Idared by mohl být ta třetí.
Neznámá odrůda jabloně, 28.10.2015
Děkuji za další tipy. Jsem si téměř jist, že se jedná o Landberskou renetu, obrázek ve Vaňkovi odpovídá mé 4 fotce. To Pavel: ta jabloň byla vysazena někdy na začátku války, prarodiče nebyli žádní sadaři, prostě postavili chalupu, zašli za... celý příspěvek >
Neznámá odrůda jabloně, 27.10.2015
Děkuji za názory, i když jste se shodli na Smiřickém, dnes se mi podařilo najít na netu Vaňkovu pomologii a vidím tam více rozdílů nežli tu dlouhou stopku, které si všimla paní Lída. První je Smiřické podle Vaňka,  druhé to moje: tvar... celý příspěvek >
Neznámá odrůda jabloně, 25.10.2015 Obsahuje fotku
Mám na chalupě 70 let starou jabloň, vysokokmen, sázel ji děda, ale jméno neznal. Nebude to žádná vzácnost, sousedé mají stejnou a jméno rovněž neznají. Chalupa leží v údolí mezi Chřiby a Ždánickým lesem, 250 m, n.m. Jablka s jemnou mastnou... celý příspěvek >
Je to Tlustice?, 15.9.2015
Je to tlustice Protulacaria afra.  Světlo, méně vody a řezat konce větviček, čím víc řežete, tím je hezčí. Uřezané větvičky snadno zakoření i ve vodě..
Moj sklenik z CD profilov, 15.9.2015
Pěkné, jak budete větrat? Na tom hlavně záleží odolnost proti vichřici.
Tlustice dotaz, 15.9.2015
Větvičky hodně seřezávejte, čím více budete řezat, tím tlustší bude stonek a větve.
Plíseň kaktusu?, 2.9.2015
Chlupy na temeni jsou normální, jsou naopak známkou, že kaktus roste. Čím více roste, tím více chlupů...
Prosím o určení rostliny, 13.8.2015
Asphodelus, nejspíše microcarpus.
Bazény Bestway - životnost, 29.7.2015
I ten největší límcový Bestway 4,5 metru stojí ve výprodeji pod 4 tisíce, pokud vydrží 4 roky, je to necelá tisícovka za rok - to jsou 2/3 nádrže benzínu...
Bazény Bestway - životnost, 29.7.2015
Třetí sezóna, 3 metry průměr, bez problémů, bez oprav. napojená písková filtrace, pokud se nekoupeme, zakrytý solární plachtou.
Orchideje vs rajčata, 28.6.2015
Nepřipadá mi to pravděpodobné... Mám orchideje na oknech namíchané s různými kytkami, vzájemné ovlivňování jsem nepozoroval. Mimochodem, jak vypadá ta plíseň na kořenech?  
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika