Příspěvky uživatele - 191.158

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Melounoviště 2010, 30.6.2010 Obsahuje fotku
Určitě se dočkáte, teď to roste jako o dušu.
Perenospora - 7. června, 30.6.2010 Obsahuje fotku
Já mám taky polský a už hodně dlouho, měnil jsem gumičku v pístu a sem tam vyčistil trysku. Je tam taková bílá "placka" kterou lze ostrým nožíkem rozloupnout a v ní bývá binec. Nevím zda máte stejný, ale pokud píst tlakuje, tak to bude někde zanesené... celý příspěvek >
Melounoviště 2010, 30.6.2010
To je ještě na kvetení málo, vydržať! Mirek
Melounoviště 2010, 30.6.2010
A jak je velký (nebo dlouhé šlahouny)? Mirek
Choroba na rajčetech, 29.6.2010
Našel jsem tohle - BAKTERIÁLNI VADNUTÍ Původce: Pseudomonas solanaceum (syn. Burkolderia solanaceum) Hostitelské rostliny: Bakteriální vadnutí je cévní (vaskulární) onemocnění způsobené bakterií Pseudomonas solanaceum. Tato bakterie žije v... celý příspěvek >
Lilek - padání květů, 29.6.2010
Zkuste s co největším balem. Já přesazoval papriky před 14 dny a ještě se nezmátořily, je fakt že měly holé kořeny a navíc žádné nové - důsledek mokra a zimy. Mirek
Choroba na rajčetech, 29.6.2010
Taky si myslím že to plíseň není, a ty puchýřky - rajče se snaží zakořenit. Zkuste postřik Ridomil Gold MZ Pepite. Mirek
Perenospora - 7. června, 28.6.2010 Obsahuje fotku
Takže Mikulov, už i Kodrjanka, široko daleko žádná voda. Mirek
Cuketa, prosím o radu, 25.6.2010
Přesně tak!
Mlada třešen odchází, 25.6.2010
U mne začíná čtyřletá Kordie svěšovat listy a žloutnout, dávám to za vinu dva měsíce podmáčené půdě. Kvetla o dušu, plodů tak 10 ks, řekla si o to sama. Dá se třešní udit? Mirek
Broskvoň napadená mšicemi, 25.6.2010
Stříkněte to a druhý den budou mšice dole, odstraňovat výhonky můžete kdykoliv. Ty zelené mšice jsou krásně vidět a listy jsou rovné, já mám jakési černé ludry a listy se mi kroutí. Postříkejte jen výhony kde jsou mšice a uvidíte, zůstane po nich jen... celý příspěvek >
Broskvoň napadená mšicemi, 25.6.2010
Podívejte se zda máte na listech u mšic mravence (dokáží se tam dostat nejrůznějšími cestami, prověřte lepové pásy, dále se podívejte zda máte na listech berušky nebo jejich larvy, pokud ne stříkněte Pirimorem (má krátkou ochranou lhůtu). U mne... celý příspěvek >
Perenospora - 7. června, 25.6.2010
Hezký den Vám přeji, včera i dnes jsem jsem sondoval ve dvou různých vinařských prodejnách, a i šedavý povlak na mých bobulkách je PERONOSPORA! Léčil jsem padlí ale révě jsem v žádném případě těmito postřiky neublížil. V obou prodejnách jsme... celý příspěvek >
Perenospora - 7. června, 25.6.2010
Už je padlí i na bobulích, postřik jsem včera večer opakoval (Falcon). Co se týče perenospory tak jsem dnes ráno ohlížel révy a je ÚPLNĚ VŠUDE!!!, u mne, u sousedů na moštových, prostě VŠUDE, a to je po dvou postřicích. JEDINÁ VYJÍMKA KDE JSEM JI... celý příspěvek >
Melounoviště 2010, 24.6.2010
Včera jsem vyhodil dva melouny o velikosti tenisáku (uvnitř náznak růžové!) odrůdy Rozario. Rostliny měly asi metrovou délku ale uschly na tabák. A to jsou zrovinka na místě 25 km od povodní a kde musím zalívat. Čtrnáct dní vypadaly k světu ale pak... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika