Příspěvky uživatele - mikej1

Althanova ryngle, 20.1.2008
Jestli letos kvetla, tak to bych si teda vyfotil Jinak rok 2007 byl poznamenám mírnou zimou, na jaře namrzli květy či plůdky a bylo po úrodě. U nás nebyli skoro žádné švestky, málo jablek a bylo spousta hrušek. Zmíněná Althanova neměla u nás vůbec... celý příspěvek >
Skleník z petlahví, 28.12.2007
Nějak to nejde, píše to: Chyba Chyba Prístup zakázaný
Re: Jak se zbavit starých ořešáků, 18.12.2007
Když je to tak blízko, tak Vám na zahradu napadá možná polovina úrody ořechů... 
špendlíky - foto, 23.11.2007
Zdravím, no zrovna Katalonský to určitě není, protože nemá kapkovitý tvar. Tenhle špendlík  zrál  v srpnu a K. špendlík by měl zrát už koncem července.
špendlíky - foto, 20.11.2007 Obsahuje fotku
Na pokochání:
Ginkgo biloba fastigiata, 18.11.2007
O stratifikaci semene už se diskutovalo zde
Hořká pihovatost a červivost u Goldstar jabloně, 17.11.2007
Díky Vám za radu, nechám ho růst, už jen ten název odrůdy zní slibně...  Ještě zkusím přenést roub na starší strom, který nemá žáden problém.
Bílá trnečka, 12.11.2007
Stará odrůda slivoně, která by měl být významně odolná šarce. Znaté ji někdo podrobněji?
Vaše Top ten odrůdy hrušní , 11.11.2007
Letos jsem nejedl lepší hrušky než Hardyho máslovky. Poslední jsem měl ještě tak před 14 dny ze stromu, který roste asi v 500 metrech. Z něj byli nej.
Hořká pihovatost a červivost u Goldstar jabloně, 7.11.2007
Skoro nehnojíme. Je to pole, kde se pěstovali před léty brambory a hnojilo se, teď je to jen sekaný trávník. Asi v půdě nějaký prvek chybí nebo je ho moc, co má ještě vliv na pihovitost? Respektive, má cenu honit jablka ještě něčím jiným než... celý příspěvek >
Hořká pihovatost a červivost u Goldstar jabloně, 6.11.2007
Jsou nové odrůdy, které nejsou náchylné na pihovitost? Jako na potvoru jsem  přerouboval jeden stromek na odrůdu Goldstar a zrovna na naší zahradě se pihovitost projevuje. Stříkat se mi vůbec nechce, radši bych to řešil jinou odrůdou. Zdravím
škumpa, 6.11.2007
 Na trávníku se pravidelným sekáním nové "výmladky" celkem spolehlivě ničí.  Nemyslím si že by kořeny kterými se čile rozšiřuje, šli do velké hloubky. Zajímalo by mne spíš v čem tkví krása škumpy, proč je tak často vysazována.
Santa Rosa, 6.11.2007
To si teda počkáme dlouho. V mezičase bych radši pěstoval něco jiného
Santa Rosa, 5.11.2007
O japonských a jiných slivoních diskutují v angličině zde
Roubování, 4.11.2007
Naštěpoval bych to u země a pak přivázal ve výšce k opoře, která by vydržela delší dobu. Škoda jen že na takové pokusy nemám volný čas..
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika