Příspěvky uživatele - mikej1

hybrid švestkomeruňka, 28.3.2008
Když by nějaká dobrá duše udělala výběr odrůd pro naše klima, tak bych je taky nezavrhoval.  Viděl jsem takový výběr pro prunus salicina. Přehledně sepsané odrůdy, které nemají problém s mrazy s dodatkem že se hodí stejně jen do nejteplejších... celý příspěvek >
Nové kroucené stromy foto, 28.3.2008
Mě to přijde jako normální vlastnost domácí švestky. Vídám kroucené kmeny všude okolo cest. Přičítal bych to spíš reakci na poškození kůry během růstu např. mrazové desky nebo na růstovou reakci na převládající směr větru.
Burlat, 18.3.2008
Zdravím, místní školkař má všechno na Coltu. Je to od Prahy cca 60km po D1. Kdyžtak napište.
Černo-červená rajčata, 13.3.2008
Pěstoval jsem rajčata viz foto zde. Jmenují Black Krim, je to velkoplodý typ. Dají se objednat jedné české firmy...
Vrtule třešňová - prevence (otočné desky), 9.3.2008
Moc by mne zajímaly praktické zkušenosti s bílými deskami na pilatky při květu slivoní. Letos to zkusím ověsit jak vánoční stromeček, čekám že účinnost nebude nějaký zázrak..
Biozahrada?, 1.3.2008 Obsahuje fotku
Zdravím, pěstování u dýní hokkaido mám jedinný problém. Ve stádiu plodů do velikosti asi do 10 až 15 cm dostanou mladé plody nějakou chorobu a je po nich. Jak jsou větší, tak dorostou a dají se skladovat doma v bytě až do teď..  Je to na plném... celý příspěvek >
ovocnictví v polit. okr. kutnohorském dle stavu z r. 1910-11, 27.2.2008
Úryvek z knihy z knihy Petra Hubáčka Kolinského o wěcech rybářských, ptáčtnických a štěpařských... Je to docela sranda, viz. str. 10: Když pěnkawu křeč napadne zešti jse na ni a wysuš ji zase wobale ji šátek a w wundej jí na teplá kamna, a bude... celý příspěvek >
ovocnictví v polit. okr. kutnohorském dle stavu z r. 1910-11, 26.2.2008
Díky Jitce za ten výčet odrůd a Vítkovi za odkazy na  kurzy staré češtiny.  I :) Dají se ty knížky stáhnout celé do pdf?
Roubování třešně, 24.2.2008 Obsahuje fotku
Minulý rok mi srostl roub třešně Karešova na větévce višně Favorit. Netušil jsem, že by mohl být problém. Vzrůstnost té višně je také velká, třeba by to nemuselo vadit. Zatím z toho vyrostl letorost.
ovocnictví v polit. okr. kutnohorském dle stavu z r. 1910-11, 23.2.2008
Tahle knížka je okrese kde bydlím, tak tím je zajímavá...  Ovšem České ovoce od Říhy, to je zajímavější, to sháním...
ovocnictví v polit. okr. kutnohorském dle stavu z r. 1910-11, 22.2.2008
Půjdu se jim na ní podívat, jestli si to již někdo nekoupil. V těch antikvariátech jsem teď koupil kvalitní monografii o pěstování lísky. Dozvěděl jsem se jednu velice podstatnou věc. Leština je sad lísek 
ovocnictví v polit. okr. kutnohorském dle stavu z r. 1910-11, 20.2.2008
Dobrý večer, mohla by jste uvést jaké odrůdy sliv autor jmenuje?
Muškatelka, 16.2.2008
Dodám že knížka se jmenuje Ovoce Bílých Karpat. Jsou v ní popisy a fotky odrůd ovoce pěstovaných v kraji. Moc pěkná.
Muškatelka, 16.2.2008
Muškatelky popisuje pan Tetera (2006)
druh renklody, 15.2.2008
Ještě by to mohlo být Ontario, jsou dosti podobné.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika