Příspěvky uživatele - Michal.

Druh mechu, 8.8.2013
Tipoval bych to na ploník.
Názvy rostlin a keřů, 7.8.2013
5) bude spíš mahonie. 6) Pachysandra
Má ještě cenu vyset mrkev?, 7.8.2013
Já bych to zkusil. Do nějaké velikosti by vyrůst měla. Podobný problém mám s pekingským zelím, také jsem ho sel až minulý týden.
Jak zabíjíte slimáky?, 7.8.2013
Ano, povařit vodou z konvice. Ale to jsem nedokázal ani vyfotit, natož přemýšlet nad vhodnou přílohou.
Jak zabíjíte slimáky?, 7.8.2013 Obsahuje fotku
Hm, tak tady máte, abyste nezapomněl, jak vypadají. Dnešní ranní úlovek.
Jak zabíjíte slimáky?, 7.8.2013
Pro přesnost vápenný hydrát je to vápno, co se prodává v pytlích ve stavebninách. Říká se mu také hašené vápno a už se dál nehasí. Hasí se pálené vápno, které je žíravé a prodává se pod názvem nehašené vápno.
Resista nebo Rosela, 6.8.2013
S názorem na Rezistu souhlasím, ale rozhodně bych ji neházel do jednoho pytle s Rozelou. To je výborná odrůda, která se pravidelně vyskytuje na předních příčkách degustací.
Kdo mi užral pupeny?, 31.7.2013
Problém je, že cizí zásah je vyloučen. Ledaže by se ukázalo, že jsem náměsíčný a zahrádkařím v noci.
Sklon sekaného pozemku, 31.7.2013
Pokud znáte převýšení pozemku, potom podíl převýšení / vzdálenost je sinus hledaného úhlu. Pokud převýšení neznáte, můžete si ho změřit šlaufkou. Pokud nemáte šlaufku, pak by to šlo přes katastrální mapu: vzdálenost dvou míst v katastru / vzdálenost... celý příspěvek >
Kdo mi užral pupeny?, 31.7.2013 Obsahuje fotku
Dnes jsem našel pod jedním jabloňovým stromkem užrané téměř všechny vrcholy letorostů. Poradí někdo, kdo to způsobil? V prostředním vrcholku na fotce je vidět zámotek s pavoukem, ale to s tím nemusí souviset.
Jen si tak trochu postěžovat, 31.7.2013 Obsahuje fotku
Také se mi to objevilo na několika rostlinách, které mám v nízkém hrůbku u domu. Trochu tam zápasí s vodou, asi se jim přehřívají kořeny a jde na ně teplo ze zdi.
Jen si tak trochu postěžovat, 30.7.2013
Ty rady neplatí univerzálně. Když jsem zkoušel pěstovat nakládačky na síti, úroda nestála ani za zmínku.
Jakou půdopokryvnou rostlinu do psí zahrady, 30.7.2013
Obávám se, že kde se neudrží tráva, neudrží se nic. Můžete zkusit zátěžový trávník s velkým podílem jílku.
Nemoc rajčete?, 30.7.2013
Ano, může. Pokud máte napadeno hodně listů, případně i stonky, raději to stříkněte.
Jen si tak trochu postěžovat, 30.7.2013
Na druhou stranu existuje diagnóza fóbie ze sítí. Nechtěl bych si ze zahrady udělat stan.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika