Příspěvky uživatele - Michal.

Odvodnění zahrady, 21.6.2013
Asi opravdu záleží na označení účelu. Pokud to nebudete prezentovat jako zařízení na odběr podzemní vody, ale jako drenážní šachtu, tak by neměl být problém.
Odvodnění zahrady, 21.6.2013
Jak jste přišel na 50000,- za povolení? Předpokládám, že přijdete na stavební úřad a tam vám řeknou, že povolení nepotřebujete, případně jen územní rozhodnutí za dvě stovky.
Žloutnutí listů, 20.6.2013
Také mi to dělala. Poměrně rychle pomohl postřik listovým hnojivem.
Herbicidy na zahradě aneb Konec rajčat v Čechách?, 20.6.2013
To mi připomíná, jak jsem se nedávno v renomovaném zahradnictví ptal po Chemstopu, a dostalo se mi odpovědi, že "ne, ale můžete použít Travin". Jak říkají staří lékárníci: Nemáš-li co dáti, dej kalii jodati.
Bílá plíseň na dřevě, 19.6.2013
Vlnatka krvavá
Doporučíte nám okrasný strom popř. keř cca 2 m vysoký, 17.6.2013 Obsahuje fotku
Také mě zaujalo, že jde o "nízký keř". Pod pojmem nízký keř si představím tavolník 'malá princezna', nikoliv pětimetrovou magnolii.
Co je s třešněma?, 17.6.2013
Posuďte polohu svých a sousedových třešní vzhledem ke směrům větru a polím. Mohlo by jít o úlet postřiku.
Koruna tvaru deštník, 16.6.2013
Ten buk je také dobrý návrh, krásný exemplář mají ve Svobodě nad Úpou (pokud jim ho nevzala voda).
Koruna tvaru deštník, 15.6.2013
Nedávno jsem ji doporučoval a udělám to zase: Betula pendula 'Youngii', podívejte se na ni třeba sem.
Rajčata, kroutí se vrcholy, 14.6.2013
Časté téma, viz třeba zde
Luna - problem, 14.6.2013
Jak udržujete ten úhor? Není přiotrávená herbicidem?
Doporučíte nám okrasný strom popř. keř cca 2 m vysoký, 13.6.2013
To záleží, jak je naroubovaná a vedená. Bývá naroubovaná na kmínku a pak už moc do výšky nejde, spíše padá dolů (i když jde vyvazovat). Nebo bývá roubovaná v krčku a pak ji vedete vysoko, jak chcete.
Doporučíte nám okrasný strom popř. keř cca 2 m vysoký, 13.6.2013
Co třeba bříza Betula pendula 'Youngii'?
Zastříhávání rajčat?, 11.6.2013
To je jenom půlka pravdy. V listech se sice tvoří organické látky, ale zase odčerpávají anorganické živiny z půdy a zvyšují odpar.
Srstky - lámou se větvičky, 7.6.2013
Ano, bude to touto odrůdou, můj Pax to dělá také. Ulomily se ale pouze dva výhony, zbylých je dost, takže mi to zatím moc nevadí.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika