Příspěvky uživatele - 91.196

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Skudci na pokojových rostlinách, 16.12.2023
P.Walter Vám poradil mj.osprchování, SPCH.
Počasí, 12.12.2023
Simonina houpačka, pod nohama čvachtačka! Tyhle vody pramínky, na bílý sníh vzpomínky vyhánějí u nás z polí hraboše, mohli by jich draví ptáci sbírat rovnou do koše. SPCH
Ako ste zazimovali záhradu🍑👌, 9.12.2023
 fotoreport ze Zahrady: Jeden z toho hlavou kroutí co přinese tohle proutí za poklady, SPCH.
Počasí, 3.12.2023
Dneska frčí změna! Změna klimatu, změna stylu vládnutí, změna pohlaví... Prostě a jednoduše-je zde doba Fluidní-až se tento sníh rozpustí, tak se nalodímeSPCH.
Počasí, 3.12.2023
Marec? Březen, za kamna vlezem. Těpic a zdarec, SPCH.
Počasí, 2.12.2023
Bělá nejen pod Pradědem, kuchyň voní více medem, z rádia zní koledy-dejte pozor na ledy, za volant snad jenom z musu, do talíře zelí, husu, utřít mastnou svoji pusu, promnout v dlani bradu kozí, tak to s námi koulí Bozi-nemožné okamžitě, zázraky do... celý příspěvek >
Počasí, 1.12.2023
Tak, může nastat zima. Proč to píšu? No, protože jsem měl na os.vozu technickou do dneška a jak oňufání, tak i mechanika mi vyšla před chvílí na jedničku-heč. Na to, že ten frantík C.B.už má 14 jar a já jsem kován spíš v pěstitelství, než v... celý příspěvek >
Řezané růže, 30.11.2023
Prý o tom hodně vědí v Keni, SPCH.
Počasí, 30.11.2023
Až k nám přijde neděle, budu dělat anděle, kreslit žlutou tuší jména, tečku přidá naše fena, pak, když bílo povoleno spatříme i její éno! SPCH
Počasí, 28.11.2023
Přituhuje-přírodně i společensky, dobře už bylo-občas mráček, někdy hezky. Bábinka říkávala: Hospodář hnůj proti zimě pod okénka klade, Božek shůry sněhu přidává. Dnes se mrva špatně shání, bílé vody pomálu, co naprší, rychle mizí v kanálu,... celý příspěvek >
Počasí, 26.11.2023
Ráno bílo, nyní kouř-hoř polénko v krbu, hoř. Není člověka zdravého, jen nedobře vyšetřeného, možná jste někdo jako p. Prepsl z filmu Pozor vizita?! S přáním krásně prožitého zbytku neděle a klidu k nastávajícímu úplňku SPCH.
Dub mi pokaždé uschne, 26.11.2023
Ano, zapustit a větší hrsti prsti proti krůtu, SPCH.
Počasí, 25.11.2023
Kateřina opatrná, Štěpán dravý, poslušně hlásím, že už jsem zdravý, alespoň stran c19, SPCH.
Flora Olomouc 🍐🍎🍏, 22.11.2023
Flora-výkvět-elita, kopat, trávník, Coufal, Brabec, Kuchta-Euro 2024-Gratulace repre Čr, SPCH.
Živý plot z habru, 20.11.2023
Ten střih, tak, jak ho popisujete můžete provést-bude to pro budoucí dobrý vývoj ok, SPCH.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika