Příspěvky uživatele - 19.34

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výběr pily pro začátečníka - 7000+ Kč, 4.1.2016
Jakožto spokojený uživatel  ,nerozumím  ,co si  z toho mám  vzít?..
Výběr pily pro začátečníka - 7000+ Kč, 3.1.2016
Servis nebudete  potřebovat, pokud tu pilu nezmršíte.Já ji  mám 5 rokem a  nepotřeboval jsem kromě benzínu  ,oleje a řetazu nic.
Ekodotace na motor Vari XP-200, 27.12.2015
Kruci,  to si  člověk počte  nekdy Taky uvažuji o výměně  "parku" za 160tku  GXV, přikláním se  ale zase  k Hondě  tentokrát 190.tce GSV, skrze vyšší  výkon  ,na zahradě to  člověk nepozná... celý příspěvek >
Založení švestkového sadu - vhodné odrůdy pro destilaci?, 22.12.2015
Toš ať slóží  
Založení švestkového sadu - vhodné odrůdy pro destilaci?, 19.12.2015
Chlapi  ,v temto  čase je  nejlepší sedět u kotla..
Kvalitni drtic vetvi, 16.10.2015
Zdravím. Koupil jsem před 14-cti dny, to Rapido od Vari, je to  paráda.Byť se  v návodu doporučuje  drtit čertvě  uříznuté větve, pochroupalo to  už 3  týdny staré..holt nedalo  se jinak.Mám k  tomu motor... celý příspěvek >
Slepice sedi na vejcich, nechce je opustit, 14.9.2015
diky :-) ale porad vajicka davaji, jen mam jako chovatel - zacatecnik, neprijemny pocit, ze je jim zima, kdyz nemaji peri :-D. jinak slepicku, co si hlidala vajicka uz jsem uzdravila. Nejprve jsem ji dala k tem 2 mesicnim, ze by treba mohla byt s... celý příspěvek >
Mountfield - jak se dovolat telefonem jinam než na CC, 9.9.2015
Paní  ,když je nebudete kontkovat  vůbec  ,ušetříte  ,čas  ,peníze a  hlavně své  zdraví.
Vari, 9.9.2015
Ctělo to, podívat se  hned  ,jak se  stím má zacházet, jinak taky  souhlasím  ,s tím  ,že 160  GXV práci udělá  a hodně  ,u mne  už 15tou  sezónu.
Vari návěs, 9.9.2015
Být viděn  ,jsem vyřešil násadou  od koštete  připevněnou na  zadní roh  návěsu,.K ní jsem namotal  reflexní vestu  a frčím.Je to  dobré hlavně  při vzrostlé  trávě kolem silnice
Slepice sedi na vejcich, nechce je opustit, 8.9.2015
Dobrý den, děkuji za pružnou reakci :-) jednalo se o přípravek čmelíkostop rebel a ochrannou lhůtu výrobce neuvádí, je však zde možné naskladnění slípek ihned. Vizuelní a fyzický kontakt s 2 měsíčními kohouty byl před týdnem, což odpovídá "sedání"... celý příspěvek >
Slepice sedi na vejcich, nechce je opustit, 8.9.2015
Máme 5 slepiček dva roky starých. dávají průměrně přes sezonu 4-5 vajec. Tyto žily a rostly bez kohouta. Poslední dobou začaly pelichat, tak jsem koupila přípravek proti červíkům, celý kurník vymyla a vystříkala. Cca 2 měsíce máme nové, od kuřátek,... celý příspěvek >
Křovinořez Honda, 7.6.2015
Zdravím. Motorově bez problému,"řídítka"poddimenzované  - 2*praskly, popruhy nedokonalé, soustavně mi vypadával na mezích z  toho uchycení, nemožnost okamžitého  posunutí podle potřeby na  požadovanou vzdálenost, nemá ten... celý příspěvek >
Flekaty travnik, 14.5.2015 Obsahuje fotku
Flekaty travnik, 14.5.2015 Obsahuje fotku
Dobry den, chtela bych se zeptat jestli mi nekdo poradi, cim by mohl byt travnik takhle flekaty. Myslite, ze by to mohlo byt nizkym posekanim, nebo spaleni hnojivem? S tim hnojivem jsem davala opravdu pozor a snazila jsem se dodrzovat presnou davku..... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika