Příspěvky uživatele - 19.34

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nemoc hrušně, 13.5.2015
Toto samé se mi děje letos na jediné hrušce z 5 na zahrádce. Postřik proti přezimujícím škůdcům byl proveden. Celá hruška má "ocvakané" malé letorosty, nepřirůstá, lístky jsou světle zelené jakoby teprve rašily. Škůdce jsem nenašla, jen mravence, ale... celý příspěvek >
Zlute, 19.4.2015 Obsahuje fotku
Zlute, 19.4.2015 Obsahuje fotku
Dobry den, chtela bych poprosit o pomoc s identifikaci asi skudce v zahradce. Pri mirnem odkopnuto zeme vedle hyacintu a tulipanu jsem nasla zlute housenky neco jako nite.. Prikladam foto.. Dekuju moc
Suchy travnik, 14.3.2015 Obsahuje fotku
Detail
Suchy travnik, 14.3.2015 Obsahuje fotku
Travnik dnes
Suchy travnik, 14.3.2015 Obsahuje fotku
Suchy travnik, 14.3.2015 Obsahuje fotku
Dobry den rada bych se zeptala, minule leto (zacatek) sme zalozili travnik (barenbrug supersport). Do pulky zimy byl travnik nadherny (1.foto), ale ted je uplne zluty, rekla bych, ze suchy.. Je to na jare normalni a po prvnim seceni se to zlepsi,... celý příspěvek >
Rez hodne rozvetvene broskvone pri vysadbe, 1.3.2015 Obsahuje fotku
Serizla jaem ho trochu, peikladam foto.. ty spodni vyhony mam dat uplne pryc, nebo pestovat korunku uz takhle dole?
Rez hodne rozvetvene broskvone pri vysadbe, 28.2.2015 Obsahuje fotku
Rez hodne rozvetvene broskvone pri vysadbe, 28.2.2015 Obsahuje fotku
Dobry den, chystame se vysadit nasi prvni broskvon 'Reliance'. Dovezli sme si hodne rozvetveny stromek a ted docela tapame jak ho po vysadbe prorezat. Je na podnozi Rakoniewicka. Dekuju za vsechny rady.
Plamen z výfuku u Hondy GSV 190, 14.12.2014
Již ji mám zazimovanou, tak to nechám až na jaro  ,dík za radu.
Plamen z výfuku u Hondy GSV 190, 10.12.2014
Zdrafvím toto  mi dělá  GXV-čko od  doby co ji mám novou  tedy již  14 let.Dotazoval jsem se hned  z kraje u  výrobce a bylo mi řečeno  ,že nesmím  prudce ubírat  plyn,  ,potom dochází  k... celý příspěvek >
Polystyrenove desky nebo stare okno proti zamrznuti jezirka?, 22.10.2014
Osobně to řeším polystyrenovým plovákem a skrz něj vzduchováním. Největší hloubku mám cca 180 cm. Všechny ryby od Kapr Koi až po naše kapříky a různé jejich klony to v pohodě přežijí. Těch 5W mě nezabije a vím, že ani teplota ani plyny rybám ... celý příspěvek >
Co kontrolovat při koupi TZ 4K 14, 12.10.2014
Zdarec  ,zatím každý  kdo v mém okolí tk-čko má, říká  ,že je  velká nevýhoda řízení -lámání v půli, hlavně při  orání.Když se podíváte,  po intru je  mraky prodejců  s ojetýma  japoncema, či novýma... celý příspěvek >
Sekačka Dolmar zhasíná, 11.10.2014
Dík za smysluplnou reakci, už jsem to našel  .Byla povolená nádržka a  bránila přidání plynu..
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika