Příspěvky uživatele - 19.34

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kubota + rotavátor na zahradu, 25.3.2016
Zdravím  ,chtěl bych  si pořídit  na zahradu  malou, ale zárověň  výkonnou Kubotu, která by  utáhla s  rezervou rotavátor.Máte někdo  zkušenost  ,jaký tip  by byl  nejvodnější?Doposud jsem... celý příspěvek >
Zacatek unora a tulipany rostou, 4.2.2016
Dobry den, rada bych se zeptala, jestli nema nekdo napad co udelat s tulipanama, ktere zacali rust.. Je nejaka moznost je zachranit do jara (neverim, ze by uz neprisli zadne mrazy), nebo se s nima muzu rozloucit? :(  dekuju za jakekoliv... celý příspěvek >
Nová D 6100, rady do začátku, 23.1.2016
Když jem si koupil 420-tku, o nějakém přeštelovávání  po záběhu  nebyla řeč.Prodejce mi  sdělil  ,že pokud  pila nemá  nějaký problém a  on žádný nebyl a  doposud není  ,nemusí se  nic dolaďovat.
Jste ohromeni novou super akcí vše za 1/3?, 21.1.2016
Ano, jsem skutečně ohromen, že tato  firma  ,tu může  "mýrnix týrnix" fungovat.Klamání zákazníků, slovo záruka zneužívají jen  k ohlupování lidí, kteří si myslí  ,že si  snad nikdo k nim nemůže dovolit takový přístup,... celý příspěvek >
Pásová pila, 19.1.2016
vidím, že vlákno    ještě žije  ,tak jen pro  zajímavost  .Pila je  na podvozku  tvořeném koly  z německého  Haklu  
Pásová pila, 17.1.2016
Tak  ,tedy, poděkuji za příspěvky  .Motor asi nechám být-utvrdil mne argument o setrvačnosti  ,jisté souvislosti  člověku prostě  uniknou.. Ale stejně, jaká pila  je skutečně  přínosnější pro  řezání... celý příspěvek >
Pásová pila, 16.1.2016
Bylo to  20kubíků, o metrech na délku bych myslím  nepsal..
Pásová pila, 16.1.2016
Svařuju cca  30let na 3 způsoby, tak nejaký ten  "pofiderní "  svár snad  zvládnu
Pásová pila, 16.1.2016
Ne není po pásu..hned po  prvním řezání  ,mi byla podána  deska s  hřebíkem  ,samozřejmě sem si ho nevšimnul a  přefiknul sem ho.Vzhledem k tomu, že to bylo na začátku  řezání  ,pokračoval jsem opatrně  ... celý příspěvek >
Pásová pila, 16.1.2016
No, počítat snad  ještě dovedu, ale  ,nebude to  hned tak  honem, dřevo na  letos ještě  stojí v lese.Co se týče toho motoru  ,již jsem psal  ,že mi jde taky  o váhu, na bazoši  je prodáván... celý příspěvek >
Pásová pila, 16.1.2016
Pilový pás s kaleným zubem 27mm-559kč, bimetalový pás s Hss špičkami zubů za 839.Řezal jsem s  tím bimetalem a  po 20m jsem ho nechal přebrousit na příští sezónu.Podle dodavatele  ,to ani  nebylo potřebné, pila řezala  jako... celý příspěvek >
Pásová pila, 13.1.2016
Dík za reakce  ,asi vezmu tu pásovku  .Jednak na  ni už  nějakou dobu  řežu  ,na cirgulce  jsem nedělal nikdy  ..a pak, nebude moc  drahá a na  těch zhruba  min.  3kilowatech se shodují... celý příspěvek >
Pásová pila, 11.1.2016
Nebo je nakonec lepší koupit cirgulu?
Pásová pila, 11.1.2016
No  ,právě  ,že štítek na motoru je naprosto nečitelný, pro to  se ptám  ,co by tam mohlo pasovat.Broušení mi obstará  švagr, pásy jsem  si koupil bytelné americké, tam by prasknutí  nemělo hned  tak hrozit-tu... celý příspěvek >
Pásová pila, 11.1.2016
Zdravím  .Mám možnost koupit  pásovku  ,ale je na ni starý  ,těžký  ,hladný motor.Prosím o radu-jaký motor, na místo  toho starého  bych mohl použit?Pilu momentálně na  zkoužku požívám na řezání... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika