Příspěvky uživatele - 250.237

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata Hranáček, Strabena, Nelinka, 14.12.2018 Obsahuje fotku
Letos jsem vysévala mimo jiné z koupených rajčat Strabenu a Angelle. Angelle byla ve skleníku, byla to multiflora a mizerně se opylovala. Strabenu jsem dala ven a byla jsem s ní velmi spokojená.
"Nůžky se stranově převrácenými břity" alias pro leváky, 29.11.2018
Felca pro leváky mívají v zahr. Sinco, pošlou je. Myslím, že existují i levoruké s převodem.  Levoruká Bahca existují, i s převodem. V zahradnictví, kam chodím, to chtělo pohrabat se na věšáčku s nůžkami a vybrat (i velikost) dle piktogramů... celý příspěvek >
Prosím doporučte cuketu, 28.11.2018
Keříčkovitě rostou Acorny. Botanicky jsou to vlastně cukety. Pro kuchyňské zpracování jsou ale jednodušší klasické (šlahounovité) dýně. Vyzrálá cuketa je bez chuti, vyzrálá dýně chuť má.
Sklizeň jádrovin 2018, 5.9.2018 Obsahuje fotku
Díky za odpověď. Zimní Lucasova tak předběhne podzimní Boscovu, která má sice také tmavá jadérka, nejde ale ještě snadno utrhnout.
Sklizeň jádrovin 2018, 3.9.2018
Poraďte, prosím. Asi před 15 lety jsem vysadila Lucasovu a letos se konečně dočkala velké úrody. Když vezmu hrušku do ruky a ohnu, stopka ve správném místě snadno praskne. Mám ji už očesat? Stejná otázka se týká Coxovy renety. Ta je letos bez... celý příspěvek >
Odruda rajčete, 1.8.2018
Rajčata Latah jsou opravdu kyselejší a malá (cca 30-40g). Pěstuju je, protože jsou s předstihem první. Letos byla o cca 10 dní dřív než skleníkové Starty. Nemusí to tak být zřejmě pokaždé, letos bylo jaro velmi teplé. Nekupovala jsem vůbec rajčata v... celý příspěvek >
Odruda rajčete, 30.7.2018
Latah mám z permasemínek, Sub Arctic Plenty z neoseeds, Siberian Superior jsem si před lety přivezla v sáčku Sluis Garden, Siberia a Siberian Early z německého kräuterreich-exotic a Glacier za slovenského bio-eco-logic. V příštím roce chci... celý příspěvek >
Odruda rajčete, 27.7.2018
Druhým rokem zkouším venku Latah, Siberian Superior, Subarctic Plenty (výsev koncem ledna), letos jsem k nim přidala Siberia, Siberia Early a Glacier (výsev začátek března). Loni jsem vysazovala v dubnu, mrazy přečkaly pod textilií, letos kolem... celý příspěvek >
Vyštipování rajčat, 27.6.2018 Obsahuje fotku
Acrobat MZ WG má v příbalovém letáku pro rajčata uvedenou OL 3 dny.
Předpěstování košťálovin, 10.5.2018 Obsahuje fotku
Ještě foto
Předpěstování košťálovin, 9.5.2018
Dnes jsem sklidila ve skleníku první kedlubnu. Vysévala jsem ale na přelomu srpna a září s představou, že by mohly ještě narůst na podzim. Moc nerostly, tak jsem je po vytrhání rajčat přepíchala ze sadbovačů do skleníku. Zimu přečkaly pod tenkou... celý příspěvek >
Nakup Calypso 480 SC, 20.3.2018
Díky. S Mospilanem mám teď zajímavou zkušenost. Likvidovala jsem napadení mšicemi a smutnicemi na přezimovaných řízkách rajčat (nastříkané zabaleno na 3 dny v PE pytli). Zatímco mšice byly po rozbalení mrtvé, smutnice vesele poletovaly.
Nakup Calypso 480 SC, 20.3.2018
Znovu jsem pozorně zmíněné vlákno přečetla a nenašla žádnou zmínku o alternativním SYSTÉMOVÉM insekticidu ke Calypsu. Jednou je zmíněn Reldan, což je ale kontaktní přípravek. Čím budete stříkat vy, pane Waltře? Podle vlákna usuzuji, že u vás... celý příspěvek >
Nakup Calypso 480 SC, 20.3.2018
...ale neměl by se používat bez omezení na každé zahrádce, jak se v případě Calypsa skutečně dělo... Dobrý den, mohla bych poprosit o název účinné a povolené alternativy ke Calypsu na plodomorku hruškovou? Termín postřiku se blíží. Děkuji... celý příspěvek >
Další diskuze:  6  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika