Příspěvky uživatele - 250.237

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak ochránit skleník před slimáky, 9.7.2019
...sice jedovatý pro zvířata je, nicméně obsahuje repelentní látky, díky nimž jej nepozřou... Od veterinářů slýchám opak a zvířata se většinou zachránit nepodaří.
Zkušenosti se zahradnictvím Limbach, 25.5.2019 Obsahuje fotku
Stromek Xenie přišel v srpnu 2017 v květináči jako ten rok narostlý proutek z očka. Tak vypadal letos začátkem května.
Zkušenosti se zahradnictvím Limbach, 25.5.2019
Zaujala mě taky uváděná odolnost rumunských meruněk, tak jsem se snažila najít nějaké práce Vioricy Balan (zabývala se výzkumem na zemědělské VŠ). V 80.letech křížila vybrané rodiče odolné na monilii a z výsledkú vyselektovala několik jedinců s... celý příspěvek >
Neznámá kapradina, 6.5.2019
Mohla byste ještě povytáhnout rostlinu z květníku a mrknout se, jestli nemá ztloustlé světlé kořeny, případně hlízky? Nezdá se mi, že je to kapradí, ale připomněla mi papyrus a asparagus. Nic podobného jsem ale v obrázcích google nenašla, ani... celý příspěvek >
Neznámá kapradina, 6.5.2019
Rostou listy ze srdíčka, nebo jednotlivě?
Klíčení jablka ze semene, 1.5.2019
Zkuste dát do perlitu/substrátu úplně čerstvá vlhká semena přímo z jablka. Koupila jsem si na konci zimy 4 jablka odrůdy Pink Lady a při konzumaci postupně přidávala semínka do květináče. Mám teď asi 25 přepikýrovaných semenáčků.
Burina, či trvalka?, 7.4.2019
Nemohl by to být digitalis lutea?
Prosba o identifikaci rostliny kvetouci v zimě, 14.3.2019
Je to sansevieria.
Pichlava salátovka. Nepoznáte ji někdo?, 18.2.2019
Měly by to být asijské okurky. Semo má v kolekci Chuť Asie hybrid Avantgarde F1.
Skore cibuloviny do travniku, 24.1.2019
Sněženky (g.elwesii) už teď v trávníku nakvétají. Dobře zplaňují ladoničky (chionodoxa). Kromě modré se dají pořídit i bílé. Droboučká scilla bifolia se taky dobře šíří, je časná a krom modré k dostání v růžové a bílé. Někde se daří i botanickým... celý příspěvek >
Co je to za semena?, 11.1.2019
Dle ůvodního textu přišlo bez názvů, ale podle objednávky.
Co je to za semena?, 11.1.2019
Slézovitých (malvaceae) letniček a dvouletek je spousta. Co konkrétně to je, by měl zadavatel poznat podle své objednávky.
Co je to za semena?, 11.1.2019
Chrysantema ne, spíš nějaký sléz (malva).
Rajčata 2019, 14.12.2018 Obsahuje fotku
pro Katku: Měla jsem letos 7 různých Artisanů Tiger a Bumble Bee. Rajčata jsou krásná, chutná, ale velmi málo úrodná. Přesto, že jsou to malá rajčátka, vijany jsou větvené jako u velkých rajčat. Chladuodolné: Siberian Superior letos dozrával... celý příspěvek >
Rajčata Hranáček, Strabena, Nelinka, 14.12.2018
ad Juanita: měla jsem letos taky přesev a pěstovat ji už nebudu. Jednak byly třešinky příliš malé, což je subjektivní, ale otravovalo mě, že zralá rajčátka nešla snadno "lámat v kolínku".
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika