Příspěvky uživatele - 232.120

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Papriky - klíčivost semen, 15.2.2016
Klíčivost našeho osiva paprik vypadala letos takto a myslím, že celkem příznivě a jsem spokojen.První čísílko je počes semínek, druhé bude, kolik máme rostlinek a pak výsledek v % - Takže Eva0/0=0% :-(, Superamy5/3=60%, Granova6/3=50%,... celý příspěvek >
Papriky 2016, 13.2.2016 Obsahuje fotku
Tak jak jsem slíbil, dávám i já foto naší sadby.Je to slabší půlka z celkového počtu.Vyséval jsem většinu 23.1. a 3 druhy o 3 dny déle.Už v této fázi je dost vidět rozdíly, která odrůda je vzrůsnější a která je jen standartní, nebo dokonce... celý příspěvek >
Hokaido - z vlastních semen, 13.2.2016
My nemáme prostor vůbec, jelikož jsme v kolonii a tak jsem hokaido vysadit na konci záhonu a nechal jí vyvázanou po drátě,,přeskočit na plot" a ona si vlezla až do třešně.Musel jsem jí potom asi ve 3metrech umravnit zaštípnutím, abych nečesal plody... celý příspěvek >
Hokaido - dlouhodobbé skladování, 13.2.2016
V roce 2015 jsme je pěstovali poprvé a jen 2 rostliny.Uskladněny máme už jen 2ks(velké přibližně do 25cm) ve vlhkém sklepě pod chaloupkou na zahrádce, kde máme i brambory, kterým toto vyhovuje.Jen nám dělá starost, že lehce uhnívá cca 5cm... celý příspěvek >
Mé sazeničky?, 13.2.2016
Přesně tak.Musíte počkat pár dnů, než se narovnají a trochu zesílí, ale dejte si zábranu(já používám polystyrenovou desku),ať Vám na ně nejde tolik přímého tepla od topení.
Odrůda papriky pro zahrádku, 13.2.2016
Na každém sáčku s osivem je vždy zezadu popis.Na valné většině je věta.:,,Odrůda je vhodná pro skleník, folník(fóliovníkové kryty) a v teplejších oblastech na pole"(Psal jsem to svými slovy a tak předpokládám, že mě tu nebude nějaký znalec chytat za... celý příspěvek >
Jaký řetěz?, 9.2.2016
OK.Než mi ten oregon slečna prodala, byla několik minut vzadu a zřejmě se radila s někým služebně starším a pak i přede mnou vokometricky oba dva porovnávala.Díky J.
Jaký řetěz?, 9.2.2016
dobrý den-měl bych na zdejší zkušené pány s pilou dotaz.Mám el narex-ku EPR35-20 a mám 2 řetězy od samého začátku na 35cm liště.Na krabicče je označení 91VG 052X(350mm)-No 614693.Včera jsem si byl pořídit v Mountfieldu 1 řetěz nový a sice mi dali... celý příspěvek >
Papriky 2016, 4.2.2016
vždyť já Vás přeci nenutím, abyste si osadili celý skleník jen jedním typem paprik.My máme skl. malý cca 2x3m(6 skel) a,,nacpeme" jich tam cca 21-23ks po jedné, avšak min.8-10 druhů.Ty rannější jsou dřív, než venku a ty polopozdní a pozdní dočesáváme... celý příspěvek >
Papriky 2016, 3.2.2016
dávat do skleníku,,jen" zelené papriky se mi zdá trochu přepych.Odrůda Amy, Boneta,Anka a jim podobné jsou dle mého názoru spíš slabostěnné, vhodné tak do leča a nebo v sezóně na gril.Pokud si opravdu chcete pochutnat na paprikách, volte odrůdy,... celý příspěvek >
Papriky 2016, 27.1.2016
Tak jak jsem slíbil, můžu prohlásit, že klíčení se u nás spustilo po týdnu a celkem zatím vylezlo 32 ze 158 vysetých semínek.(zatím 10 druhů z 22)Nejvíc mě mile překvapila odrůda Kubista(oranžová/,,masitá") u které vzešlo všech 5 semínek.dále pak... celý příspěvek >
Papriky 2016, 22.1.2016
Už jsem zde v minulosti popisoval, ale jen připomenu, že 24°C lze spolehlivě dosáhnout zakrytím klíčících semínek vyrobením malého mikrofolníčku jen z drátu a mikroten.materiálu přehozeného přes a uchyceného pár kolíčky, kvůli manipulaci při... celý příspěvek >
Papriky 2016, 21.1.2016
U nás jsem od neděle namočené semínka poslal do substrátu smíchaného s pískem, dřevěným popelem a pěknou zeminou ze skleníku včera 20.1. bláznivých 19 druhů.A to jsem ještě v úterý, kdy jsem se stavoval pro zimní pór, který mi vloni došel, pořídil... celý příspěvek >
Papriky 2016, 13.1.2016
Po loňských zkušenostech, kdy jsem docela dost paprik po zmrzlých vysazoval už s plody a rekordmanka měla 95cm, jsem se rozhodl letos trošku počkat a zároveň zkusit výsev podle lunárního kalendáře.Vychází to od 20.1.Taky jsem zde na fóru četl názor a... celý příspěvek >
Jak zpracovat nadbytek salátových okurek, 1.1.2016
Pán 96.231 má pravdu.Rada nesázet toho tolik je tzv.,,nad zlato",ale to je pro případ, že je úrodný rok a stačí to.Taky můžou rostliny živořit, pak máte skoro prd a pak celá práce i s tím málem příjde vniveč a líto a říkáte si.:že já toho nevysel... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika