Příspěvky uživatele - 232.120

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata 2016, 2.7.2016
Víte jak se říká.:,,Musím si to pochválit sám-nikdo to za mě neudělá",tak já to za Vás udělám.Rajčatovou stěnu i okurky máte moc pěkné.J a Olí
Plísen bramborová na rajčatech 2016, 29.6.2016
Plně se ztotožňuji s názorem paní Jiřiny.My máme rajčata cca 11 rostlin ve folníku a řeším to obdobně.Při vyvazování a vyštipování odstraním i napadené listy a v pozdějším období(řekněme srpen-září) nechávám zálistky být a ty už plíseň nenapadá... celý příspěvek >
Seno / sláma - pěstování jahod, 16.6.2016
Už jsem tu psal někdy v minulosti. My používáme tzv. perlinku(samozřejmě zbytky/proužky)Kdo náhodou neví, tak to je materiál který se používání při zateplování fasády.Odstřižky firmy běžně vyhazují a tak není problém si říct a určitě se... celý příspěvek >
Kolik místa pro papriky do skleníku, 1.6.2016 Obsahuje fotku
tak až teď
Kolik místa pro papriky do skleníku, 1.6.2016
slíbené foto
Kolik místa pro papriky do skleníku, 31.5.2016
Dovolím se i já připojit svým názorem.Tak tedy né každá paprika je stejně vzrůstná a to nejen do výšky, ale i do objemu(košatosti)Např.Samuraj jsem musel vloni,,ohnout" a vézt ještě asi 40cm vodorovně.Dále bych chtěl podotknout, že letos pěstujeme... celý příspěvek >
Dětské pleny pod rajčata, 24.5.2016
Přátelé.Zkuste si uvědomit, co by to bylo za dřinu při několika desítkách sazenic.Při vysazování přece úplně postačí dát do půdy kompost, listovku,popel, písek atd.Jestli někdo chce kvůli každému rajčeti kopat díru jak na rybíz, tak budiž-nikomu... celý příspěvek >
Rajčata 2016, 5.5.2016
Papriky je naše priorita a rajčata a okurky až ta neprožíváme.Letos na jaře jsem obdržel osivo od spolupracovníka bulharské národnosti(3 druhy) a ty jsou jako kukačky v cizím hnízdě.Prostě oproti České klasice(Tornádo, Toro,Parto, Dagmar,Polní... celý příspěvek >
Rajčata 2016, 5.5.2016
Můžu je potvrdit.Vloni jsem například takové okurkové zámory jen tak vysadil na malé místo -bylo mi hloupé hodit je jen tak bez užitku na kompost-(již bez hnojíku a speciální půdy vylepšené o kompost a nakonec rodily a dávaly plody úplně v pohodě,... celý příspěvek >
Papriky 2016, 2.5.2016
Ahoj Filipe.Papriky jsou teplomilné rostliny.Na horách teplo není a tak bez vytápěného skleníku zřejmě papriky nevypěstuješ.U nás v Chrudimi např. bylo před pár dny v noci a po ránu okolo nuly a tak sice vysazené papriky mám a i další založenou... celý příspěvek >
Papriky 2016, 12.3.2016 Obsahuje fotku
Dodáváme slibované foto naší sadby.
Papriky 2016, 6.3.2016
Nesouhlasím s panem Walterem, ale s panem mr. Biggem.Jak jsem už uvedl, nepřisvěcuji a že bych měl neduživou a vytáhlou sadbu si rozhodně nemyslím.Až si udělám čas, tak sem dám foto naší sadby za jediným oknem.Samozřejmě tam rozdíly ve velikosti... celý příspěvek >
Papriky 2016, 2.3.2016
Prvopočáteční výsev provádíme do koupeného substrátu pro výsev a množení.Ihned při prvním přesazování míchám tento substrát s půdou ze skleníku(avšak z místa, kde rostl celer, aby to nebylo od loňských paprik) a přimíchávám popel ze dřeva, písek a... celý příspěvek >
Papriky - klíčivost semen, 27.2.2016
Lehce opravuji.Ta zapomenutá semínka Sonaru se prodrala na svět za dlouho, ale máme 3 ze 4 Zaslouží si, abych je vypiplal.V minulosti se mi už párkrát stalo, že ze sesypané hlíny z nevzešlých paprik se tu a tam náhodně později vyloupla malá rostlinka... celý příspěvek >
Poraďte odrůdu okurek nakladaček, 16.2.2016
Jak už jsem psal někde u hokajda, že jsme v kolonii, tak proto pěstujeme zásadně na stojáka a to na 2,5 stanovištích kvůli množství a z důvodu výskytu plísně.Nevezme nám to najednou.A chemii nééé.Při česání ihned odebírám napadené listy.J a Olí
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika