Příspěvky uživatele - 96.18

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Fazole Gusty, 29.7.2014
sklidte jak vam budou vyhovovat velikostně, jinak tato odruda vydrzi s lusky dlouho na rostline, takze pomalu prezravaji, nemaji vlakna, takze paráda, jsem tez nadsen, rychle se sklizi
Mini, Bibi, Datlo od Semo, 29.7.2014
tak darek od semo v podobe semen od Zahradkare-jakozto ovalne zlutooranzove-asi Valdo (melo to byt puvodne červene ovalne) tak jsem spis sklaman, plody az prilis male a hlavne jich neni az tolik, kolik bych od maloplodych vyzadoval, chut prumerna az... celý příspěvek >
Česká rajčata, 29.7.2014
trochu vaham nad odrudou Stupické-na pristi rok, jeste jsem ji nepestoval, ale chvála na chut teto odrudy mi neunikla, muze mi nekdo ve strucnosti napsat mensi popis-zda tyckove nebo polotyckove, velikost plodu, praskani, nachylnost na plisen... celý příspěvek >
Tykve?, 28.7.2014
no nemusite ani pestovat okrasne tykve, staci, ze je bude mit i soused a sprášení je na světě, tez opyleni cuketou a patizonem je mozne, takze az dozraji, ochutnejte..nic jineho vam asi nezbyva :)
Moje nové tekvice 2014, 28.7.2014
tak hokaida jiz nektera budou k jidlu, ale klidne je tam necham, prece jen tu nejlepsi chut maji az po nakorkovatění stopky, ostatní odrudy zatim pribývají, acorny jsme již doma jedly a ty jsou již zralé :)
Tykve?, 28.7.2014
pokud to byla semena z vasich plodu/rostlin tak pravdepodobne doslo ke krizeni a puvodni odruda jiz neni to same co jste mohl pestovat, jedle byt mohou i nemohou, to asi musite odzkouset sam, treba spraseni s nekterymi okrasnymi tykvemi muze zpusobit... celý příspěvek >
Kdy dozrává Kioto?, 27.7.2014
prubezne již jíme, vloni to bylo drive, ale diky mensimu poctu listove plochy nastal skluz, nicmene chutove velmi dobra, vyrazna a hlavne pecka mala kulatá, takže rozhodne prinosna sorta
Co se stalo s paprikou?, 26.7.2014
poškození roztoči
Cuketa hybrid x nehybrid, 25.7.2014
Docela se mi libi odruda Romanesco, pisete, ze je kerickova, ale jak znamo: neni keříček jako keříček, jedna se tedy o kompaktní kerickovitou sortu nebo prece jen neco pusti... díky
Odrůdy paprik, 24.7.2014
pomalu je videt jaka odruda paprik za neco stoji... mate zkusenosti s odruduou Fatima, sice neni novinkou, mam ji vsak letos prvně a zatím to vypadá dobře, navíc osivo není drahé a plody a násada víc než slušné, Komtesa F1 je novinkou, osivo na... celý příspěvek >
Lilkoviště, 22.7.2014
jedinou moznosti-teda pokud se larvy nehýbou, tak to muze byt larva slunéčka, které je po,,zakuklení´´ lososové-skoro jako larva mandelinky, pokud se normálně hýbe, bude lepsi dodat foto
Nemoc rajčat, 21.7.2014
vsak jsem nepsal, že nejde...
Nemoc rajčat, 20.7.2014
deficit Mg
Lilkoviště, 20.7.2014
předpokladam, ze tam mate v lososove barve mandelinky-já to stacim sbirat, sviluska je horsi a skoro neznicitelna, pokud je ji tam uz hodne tak bohuzel zabere jen chemie...
Mini, Bibi, Datlo od Semo, 14.7.2014
je to tak, kazdy musi zjistit co komu chutná a take jaka sorta u nej poroste, jak jsem jiz psal-u nas je jasnym vitezem v cherry rajcatech a koktejlovych Nastja S.-zadna odrudu se ji nevyrovna a pak dve Black Cherry a Kis Mis Oranževyj maji take... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika